Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Decathlon babacsizma másnál...

Decathlon babacsizma másnál is ilyen?

Figyelt kérdés

[link]


Tegnap vettük a fiamnak 23-as a lába most ezért 24est vettem hogy vastag zoknival is jó legyen.

Két észrevételem van vele kapcsolatban,hátul a saroknál aéig van hely, elöl a lábujjnál megvan az 1 cm.

A másik pedig hogy csak itthon vettem eszre miután levettem a zoknit hogy a mintáját belenyomta a lábába oldalt és felül, most akkor kicsi lenne a csizma vagy csak a csizma bundája miatt nyomódott bele a lábába a zokni mintája,elég szűk ennek a csizmának az orra és az oldala is,de látszólag kényelmes neki és a talphossz is rendben van.Kicsi lenne neki?Eddig más márkánál ilyet nem tapasztaltam...

Más is tapasztalt ilyet ennél a csizmánál?



2015. dec. 18. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi mindig decathlonost veszünk a gyerekeknek, és rendszerint nagyobb kell belőle mint gondolnánk. A lányomnak 31-es a lába, és a 35-ös lett csak kényelmes neki, a 38-as lábamra nekem a sportcipőjükből is 40-es kell... ha nem tudja még megmondani, hogy jó-e, én nagyobbra cserélném, mert hosszú távon lehet, nem lesz kényelmes.
2015. dec. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ugy érzed kicsi neki vissza viszed azt kicseréled .
2015. dec. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A helyedben visszavinném. Én pontosan ezt tapasztaltam de meg sem vettük a kisebbik lányomnak. Neki is a 23-as lábára (22-es cipők passzosak máshol) ez éppenhogy ráment, szűk a bakancs belül, alacsony a rüsztje. Nagyobbat pedig nem akartam venni, mert abban meg csak elbotlana ha elöl van még 2-3 centi.

Amúgy teljesen átlagos, nem pufi a lába, én is meglepődtem, hogy ez a típus nem lett neki jó.

Vettünk helyette egy Baren-shuét, abból és az elefantenből is 23-as volt neki jó. Csalódam a decathlonban, a másik típusú baba hótaposójuk bevált nekünk,azt hittem ez még jobb lesz.

2015. dec. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nàlunk pufi a gyerkőc làba ( magas làbfej ès szèles is) de nem volt ilyen gondunk. Most is ilyet fogok venni. Viszont tènyleg nagyobb kell belőle, mert szűk. Bele sem ment a làba abba a mèretbe, amit amúgy hord.
2015. dec. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Visszavittem es kicsereltem masik tipusura.

Amiben nem lett volna szorosan a labfeje az hosszu lett volna elol.

koszonom a valaszokat

2015. dec. 21. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy hosszú lett volna elöl?
2015. dec. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Onnan h felprobaltunk eggyel nagyobbat is, es abban csak bukdacsolt.
2015. dec. 22. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!