Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 21-es kiscipőt hol tudnék...

21-es kiscipőt hol tudnék elfogadható áron venni a kislányomnak?

Figyelt kérdés

Ti hol szoktatok vásárolni?

Megmondom őszintén tavaly megvettük neki az Elefantent, de nagyon hamar kinövi, és azért 10 ezer ft-ot sajnálok kiadni két hónapért.

Tudnátok olyan cipőt, esetleg boltot mondani, ahol normálisak vannak, és jó a gyerek lábának is - tehát nem nagyon gagyi.

Köszönöm!


2016. febr. 3. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
deichmann
2016. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A Deichmannt már néztem, csak abszolút nincs tapasztalatom a kiscipők márkájával kapcsolatban, hogy melyik milyen minőségű.

Egy barátnőm azt mondta, hogy mindenképp magas szárút kell venni, ez igaz?

Másfél éves, egy éves korától jár,vagyis inkább már szalad... :)

2016. febr. 3. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Deicmann,kislányomnak volt ,elefanten bobby shues,cupcék is mind jó volt amig ilyen kicsi lába volt ,mostmár 30 lába van és nehéz neki veni normális lábelit .
2016. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Én is a régebbi Elefantent ott vettem neki, de két hónapig hordta, igy most beérném valami olcsóbbal.

A Cupcake-ről azt olvastam, hogy nagyon kemény a talpa.

Egyelőre nézegetem a netet, hátha kifogok valahol egy jó kis akciót... :)

2016. febr. 4. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!