Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol tudok venni 2 éves kislány...

Hol tudok venni 2 éves kislányomnak jó minőségű bugyit elfogadható áron?

Figyelt kérdés
Nagyon vékonyka a csajszikám, minden nacijába gumit kell húznom, mert nagy rá. Mindenhol olyat látok ami vagy pellusra való, tehát bazi nagy, vagy olyan csipkés-rojtos szélűt, azt meg utálja. Már nem pelusos, de csak a bátyus kinőtt kisgatyáit tudom ráadni, ami még szintén nagy rá. eddig a C&A-ban láttam csak...
2011. ápr. 21. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:

A lányom még kicsi, de van egy 2,5 éves fiam. Neki a Tescoban szoktam alsógatyát venni. Nem rossz, és elég kicsi méret, mert nekünk már a 3-4 évesnek valót kell venni.

Láttam ott bugyit is, nézd meg!

2011. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én mindig a H&M-ben veszek bugyit a lányomnak, nagyon jó a minősége. A C&A-snak nekem mindig foszlott a széle a varrásnál.
2011. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

C&A, H&M-itt vannak minőségi cuccok, én a 11 éves fiamnak is ott veszek boxert

2 éves lányomnál sajnos még nem aktuális abugyi.-(((

2011. ápr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a Tescoban veszem. Elfogadható az ára (legutóbb talán 10 db-ot vettem 1600Ft-ért), és szépen passzol a fenekére, pedig háromévesen 13,5 kg csak:) Ja, és nem mennek ki a formájukból, nincs rajtuk matrica, ami lekopna a második mosásnál. Meg vagyok velük elégedve.
2011. ápr. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
debenhams-ban vasaroltam osszecsomagolva 5 db bugyit. nem volt olcso, de azert elfogadhato aru, avekony kislanyomra is jo es nagyon jo minoseguek!
2011. ápr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a kínaiban vettem pamut bugyit, de elégedett vagyok vele maximálisan. Max. annyi, hogy el vannak méretezve. A kisfiam 26 hónapos, a 2-3 éves bugyik nagyok rá, így a 1-2 éveseket hordja. Szerintem jó a minőségük, nem foszlik, nem fakul, a gumi nem nyúlik, és 3 db 270 Ft volt.
2011. ápr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a jó ötleteket! szerintem kedden a nyakamba veszem a várost :)
2011. ápr. 22. 16:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Én angol turiban veszem őket. Semmi bajuk, szerintem újak. Otthon adok neki egy 90C-ot a mosógépben és szuper. Márkás, jó minőségűek és az ára sztem max. 50Ft/db. 3000Ft/kg.
2011. ápr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!