Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vaterás teszt halvány pozitív...

Vaterás teszt halvány pozitív volt 2 napja. Ma délutániból CB digitális negatív? 4 napja késik. Reggel kellett volna csinálnom? Teszteljek még vagy fölösleges?

Figyelt kérdés
Melleim leszakadnak,a hátamon,derekamon mintha egy úthenger ment volna át. Eszméletlenül fáj,konkrétan nehezemre esik hajolni. És láthatóan bedurrantak a melleim.
2016. jan. 25. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy reggelit néznék...
2016. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Néznék a helyedbe egy reggelit, de 4 nap késésnél már vaskosan kéne mutatnia bármelyiknek, főleg ha volt már előtte pozitív teszted.
2016. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ezaz. Hogy 2 nap késésnél volt egy reggeli vaterás halvány de látható pozitív tesztem. Most ma délután a Clearblue digitális meg negatív.
2016. jan. 25. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is vaterás tesztem volt. Pozi lett már mensi előtti napon. Csináltam még hármat a következő reggeleken mind halvány pozi lett. Nálam mind jól működött azóta 23 hetes vagyok.

Csinálj egy reggelit ha az is pozi akkor tuti baba van 😊

2016. jan. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos van olyan, hogy elkezdődik valami, de megszakad. Ilyenkor nagyon gyorsan ürül a HCG. Ezt hívják kémiai terhességnek. Azért ne temesd még a dolgot, érdemes ugyanolyannal tesztelni! :)

2. voltam

2016. jan. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Így az elején, főleg amikor gyakran megy az ember a mosdóba, lehet elég híg is az anyag...szóval ne csüggedj! Én is javaslom a reggeli ugyanolyan tesztet, ha erősödik, nincs gond!:) Két-három naponta kell erősödnie. Van, hogy előbb, de ez a tuti.:)
2016. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!