Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Egy 4 hónapos babának hanyas...

Egy 4 hónapos babának hanyas cipőt kell venni? (Általában)? Vagy eggyáltalan kell még neki kiscipö?

Figyelt kérdés

Mit adtok a lábára ha kiviszitek?

Van neki egy kötött vastagabb kis zoknia megköthetö nagyon cuki,cipöje nincs m3g ez gáz?


2016. febr. 8. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Cipőt akkor vegyél neki ha már tud menni. 4 hónaposnak még nem is gyártanak rendes cipőt és felesleges is.

Mamuszt vegyél neki, overálhoz is szoktak adni babacipőt, ruha anyagút.

2016. febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fiam áprilisi.

Egy éves múlt, amikor megvettük az első cipőjét. Azaz szandálját, amiben megtanult járni.


Nem kell neki cipő, de ha akarsz, aranyos kocsicipőket árulnak.

Én tutyit adtam rá, amikor kivittük tavasszal. Télen plüss overál volt rajta, nyáron zokni vagy semmi.

2016. febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Labas overalban v szaras nadragban plusz kocsicipovel tudod kivinnni, h melegen tartsa a labat. Cipo akkor jell, amimor mar jarni tanul
2016. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én vastagzoknit adtam rá. 9 hónapos volt, amikor vettünk neki szandált - akkor kezdett el lépegetni odabent, meg akkor kezdte a bölcsit, oda kellett benticipő. Szerintem ráértek még a cipővel.
2016. febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ráér ha már menni tud..bentre bőven elég a jó vastag zokni, úgysem jár még..babakocsiba esetleg kocsicipő, de én oda is csak jó vastag zoknit adtam rá, aztán amikor már kezdett totyizni, de még kint nem járt kézen fogva, addig mi ilyet hordtunk sokáig:

[link]


de ezt is csak úgy babakocsiba, vagy ha kint letettem az udvaron és esetleg ment 2 lépést kézfogva...bentre mi egyáltalán nem hordunk cipőt, habár családi ház, de szerintem nem egészséges bent cipőben lenni.

2016. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En horgolt cipocskeket adtam rá.
2016. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!