Néztek már le titeket az miatt, hogy nem telik új minőségi ruhákra, cipőkre, új táskára iskolában?

Figyelt kérdés
Ha igen azt hogy mutatták ki ?
2016. febr. 26. 15:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Arra értettem hogy az én gyerekem még eszik/alszik ezért nem észkeli miben van.Más szülő engem szól meg de van mikor csaladtag.
2016. febr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
ja jó, csak iskolásokról van szó :)
2016. febr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem is azt írtam csak megemlítettem.A véleményem az iskolásokra vonatkozik ;)
2016. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Fiam iskolájában ez nem téma nem gunyolják ki egyik gyereket sem hogy nincs mennö ruhája valamelyiknek ,pedig járnak oda gazdag szülök gyerekei is ,lányom ovijában sem téma ez .
2016. febr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
14 es te mégis honnét tudnád mi téma az iskolában és mi nem ? ilyet egy gyerek nem mond el a szüleinek
2016. febr. 27. 12:18
 16/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező te honét tudod hogy mit mond el fiam ? Enged meg had tudjam jobban milyen fiaim osztálya,mivel minden nap megyek értük .
2016. febr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Újépítésű lakóparkban modern minimum kika,ikea bútorok,autó,300ezres babakocsi sorolhatnám.Igaz minden hitelből.

Szánalmas.Olvasni itt is hogy már sokszor oviban ez megy..Akkor mit várunk ha a gyerek ezt a példát látja?Persze ezt kissé általánosítottam de mindenben van kivétel természetesen!"

Én ezt nem igazán tudom ,honnan vetted..Az én kisfiam magánóvodába jár ,és nincsenek rongyrázók. Olyan furcsa amikor beszól valaki ,hogy 300 ezer ft-os babakocsiba tolod a gyereked. A miénk 400e volt,/nem hitelből vásárolunk...nem is értem ezt/ de ezek a kiadások mind komoly megfontolásokból történnek.Szeretnénk még egy babát ,így az elsőnek mindenből a legjobbat vettük. Mi terveztünk ,ezért nem kell rosszindulatú véleményekkel telefirkálni egy fórumot... Az én kisfiam márkás cuccokba jár /Gap,Next,Oshkosh,Carter's/,csak tudni kell mikor érdemes megvenni őket és hol.Primigi cipőt hord ,de nem 20ezerért hanem a harmadáért. És nem rázzuk a rongyot ,de úgy érzem ,ha olcsón jót tudok venni akkor miért ne.

2016. márc. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ne csak egy részletet emelj ki kedves utolsó!Az egész hozzászólást olvasd el!!!!

Mert sokaknál a környezetemben bizony így van.

2016. márc. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
A gyermek nem biztos, hoyg elmondja. Én sem mondtam el otthon. Engem is mindennek elhordatk, csak mert nemhogy minőségi ruhadarabjaim nem voltak, a piacon vettünk, alkudozva ugyanolyan cipőket a tesóimmal. Azért is csúfoltak, anyukámnak volt kabátja, amit én is hordtam (rám is jó volt, minek venni) és utána csúfoltak, hoyg még kabátra sincs pénzünk. Már szürke, de használható "fehér" blúzaim voltak. Használt, nem menő táskáim. Fiúfarmer, az is jó - kislány voltam. Ezek inkább elhasznált vagy gáz dolgok voltak. Viszont volt egy diákom, akit csúfoltak azért, mert nem Converse volt a tornacipője. Hát ő egy szakadt tornacsukáról leszedte az emblémát és átvarrta.... leleményes volt, nem vették észre, hogy az csak egy 2000 Ft-os hosszú szárú tornacipő. Én is mindig mindent örököltek. Nem rejtették véka alá a véleményüket, volt, hoyg meg is vertek. Vagy leütöttek a lépcsőn. Ilyenek a fiatalok... Azóta felnőttem, van gyerekem, de vigyázni fogok, hogy soha ne neveljem erre és nem fog 5.generáció után ruhát kapni. Nem az a lényeg, hoyg nem kapsz újat, minőségit, divatosat.... az a lényeg, hoyg az ne elhasznált legyen, vagy ha tönkremegy, akkor kapj másikat helyette.
2016. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!