Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Érdemes minőségi átmeneti...

Érdemes minőségi átmeneti cipőt venni, vagy inkább a téli legyen az?

Figyelt kérdés
Van sportcipője, de olyan cipőt szeretnék venni, ami azért tartja a bokáját.A boltokban, alig találok átmeneti cipőt, szinte mindenhol téli bakancsok, csizmák vannak.Ha most megveszem,tudja hordani kb.2 hónapig, mert aztán már téli kell.Ezért gondoltam, hogy veszek olcsóbb átmeneti cipőt és a téli cipője lesz minőségi.Remélem érthetően írtam :) Köszönöm a válaszokat.15 hónapos
2013. szept. 19. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen minőségi kell, 2 hónap hosszú idő ebben a korban a lábfejlődése terén.
2013. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én most vettem neki átmenetit.

21 hónapos a fiam! Sajnos tudom,hogy két hónap múlva már rakhatjuk el, de cipőben csak is jót és újat veszek!

2013. szept. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem venék mert 2 honapot ha hasznájátok és kész ,tavaszra meg lehet kinövi az átmeneti cipöjét a gyerek ,inkább novemberben venék neki téli csizmát azt legalább ki tudná használni .

Lányomnak van egy vászon cipöje gumi orral és egy őszi bör cipője .

2013. szept. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. szept. 23. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!