Szoknya két évesnek?

Figyelt kérdés

Jómagam nagyon fiús lány voltam, az évnyitó-évzáró kötelező rakott szoknyáját is szinte erőszakkal adták rám.

A lányom ezzel szemben nagyon csajos típus.


Férjem felvetette, hogy vegyünk neki nyárra szoknyát. Tanácstalan vagyok, mert pelenkás még, illetve simán leül nagyterpeszben, stb. Érdemes ennyi idősnek szoknyát venni? Vagy adjak rá valamit alá?

Szobatisztaságra szoktatást most kezdtük el, van rá esély, hogy nyáron már szobatiszta lesz, de az se jobb, ha a bugyija látszik ki mozgás közben.

Létezik esetleg lányoknak olyasmi alsó, mint a tapadós boxer fiúknak/férfiaknak? Tehát olyan alsóruházat, ami a feneket teljesen takarja és combtőnél végződik.


2016. ápr. 1. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Egy két évesnél nem nagy ügy, van aki egy szál pelusban viszi strandra őket. Szerintem jó a szoknya :)
2016. ápr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

ne legyel ennyire prud, senkit nem zavar, ha veletlenul kilatszik egy 2 eves kislany bugyija. :)

ha zavar, adj ra alulra olyasmi kisnadragot, mint a bringas nadrag.bar szerintem teljesen felesleges.

2016. ápr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Nyugodtan vegyél neki szoknyát. Egy két éves esetében senkit nem érdekel ha játék közben kint van a bugyija/pelusa.


Ha nagyon szeretnél akkor vegyél hozzá színes leggingseket. Ilyen kicsikre is kapni, általában boka és térd alatt pár centivel végződőeket lehet venni.

2016. ápr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Nyugodtan vehetsz neki. És egy 2 éves babára ne szülj rá, hogy ül :)
2016. ápr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Már miért ne hordhatna szoknyát? Lányomra rendszeresen adok szoknyát-ruhát kb 4 hónapos korától. Nyáron pelustakaró bugyit adok a pelusra, de az se gáz, ha a pelusa látszik szerintem.
2016. ápr. 2. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Nyugodtan vehetsz neki ,adj alája leggingset igy nem látszik ki semmije.
2016. ápr. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Lányomnak már 4 hónaposan volt szoknyája 😊 nyugodtan adj rá szoknyát!
2016. ápr. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak bugyis szoknyák, az jol tartja a pelust is, nem látszik ki semmi. Nyugodtan adj rá szoknyát, fura is, hogy eddig nem adtál :)
2016. ápr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémádat! Miért baj, ha kilátszik a bugyija?
2016. ápr. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]

... ilyet esetleg?

2016. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!