Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Egy évesnek milyen sálat,...

Egy évesnek milyen sálat, kendőt használtok, hogy védje a nyakát, száját szélben, hóban?

Figyelt kérdés
2016. jan. 24. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sima gyereksál.

Az arcát nem védjük, azért nem Szibériában vagyunk.

2016. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Polár gyereksál, közepesen vastag kötött sapka és az overál kapucnija nekem úgy tűnik elég. Száját nem védem, így is rágja a kapucni szélét.
2016. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kötöttem neki egy régimódi sálas-sapkát. Szája elé nem szabad semmit sem kötni!
2016. jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyet használunk

2016. jan. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Olyanunk is volt, amit az előző belinkelt, de en ezt a fajtát szerettem a legjobban:

[link]

2016. jan. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sima gyereksálat használunk, az arcát nem védem, ez eszembe sem jutott még és nem is hagyná az tuti, zavarná, ráadásul csak összenyálazná és egyből átázna ha az arca elé tennék valamit...
2016. jan. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csősapkát adok a gyerekre, nem csúszik el, nem kell aggódnom. Meg egyszerűbb is, csak a fejébe húzom és kész is. :)
2016. jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gyereksálat, abban van belül egy kis fül, abba tudod húzni a másik szárát, így nem kell megkötni és nem is tudja levenni a nyakából.
2016. jan. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja,és ha nagy hó vagy nagy szél volt és mennünk kellett valahová mindenképpen, akkor a babakocsira rátettem az esővédőt, kinyitottam a szellőzőket és védte, ő békésen aludt, amíg engem szétfújt a szél.:)
2016. jan. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bodjo válasza:
Mi is olyat használunk, mint a #4-es, a szájába meg dudót kap, ha megyünk sétálni + a sapka.
2016. jan. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!