Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Az úszópelus hogy működik?

Az úszópelus hogy működik?

Figyelt kérdés
Az is olyan mint az eldobható? hogy ráadod és 3 óra múlva kuka? csak nem folyik ki belőle? vagy hogy kell elképzelni? Ha 6 napra megyünk tengerpartra mennyit vegyek?
2016. ápr. 22. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kakit fogja meg, pisit kiengedi. Kakiból is csak a szilárdabbat.


Minden alkalommal, amikor kijön a vízből, cseréled. Vagy ha "teli" lett.

2016. ápr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annyit vigyél, ahányszor vízbe mentek. Tudom, ez így nem túl konkrét válasz, de szerintem az úszópelus lényege csupán annyi, hogy nem ázik szét. Ugyanakkor nem vízhatlan, tehát vizes lesz tőle a gyerek alfele, így mikor mi kijöttünk a vízből, egyből lecseréltem egy normál pelenkára. A meglepő tapasztalatom viszont az volt, hogy itthon egyszer próbaképp ráadtam az úszópelust, és pikk-pakk átázott, tehát nem tartotta benn úgy a pisit, mint a normál pelenka (legalábbis a babydream úszópelenkával ez a tapasztalatom).


Úgyhogy én minden vízbementelkor adtam rá egy úszópelust, és kijövetelkor lecseréltem egy rendesre. (Nekem a számolással nem volt nehéz dolgom, Balatonon voltunk, és délutánonként mentünk be egy-két alkalommal a vízbe.)

2016. ápr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahogy a fentiek írják, amúgy nekünk nagyon bejött a mosható úszópelus, ImseVimse márkájút vettünk és szuper. Pisi kifolyik, kaki benn marad, gyorsan szárad és nagyon szép! Mi kettőt vettünk tavaly nyárra és elég volt. Az eldobhatósak olyan gagyi kinézetűek és előbb utóbb lógnak a babákon/kisgyerekeken. Elég drága, de pl. több gyereknél már megéri, nem hasznákódik el egy nyár alatt.
2016. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
áá ritkán megyünk, ennyit nem ér. na és ha nem vesz úszópelust az ember? akkor mi van? ha a vízbe pucéran megy be? (tenger)
2016. ápr. 22. 15:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor előfordulhat, hogy egy barna tengeri szörny fogja kergetni a vízben...
2016. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eszembe se jutna pucérkodtatni a gyermekem a tengerparton. Nem azért, mert baja lesz, hanem mert ne látszódjon semmilye. Nekem ez nem fér bele. Vegyél nem eldobhatót, keress használtat, nem hinném, hogy olyan drága lenne.
2016. ápr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem az ára..hanem a macera...a cserélgetés..vízből ki vízből be...egyébként 1,5 évesnél nehogy már gond legyen ha pucér :) én sem vagyok amellett hogy 3-4 évesek még pucérak..na de 1,5? :)
2016. ápr. 22. 18:41
 8/9 A kérdező kommentje:
egyébként kaki előtt mindig szól már, meg az annyira kiszámíthatóan reggeli után van neki.
2016. ápr. 22. 18:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok, aki moshatót használt, mi úgy csináltuk, hogy úszópelusban fürdött, ha kijött pár percre nem cserélgettem, strandidőben nem fázik meg rövid idő alatt azért. Ha huzamosabb időre kijött vagy végleg aznapra, akkor meg ráhúztam egy bugyipelust, pikk-pakk megvolt, nem macerás. Szerintem gáz pucéran hagyni akármekkora gyereket.
2016. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!