Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A vanish-ből, ami a fehér...

A vanish-ből, ami a fehér ruhákhoz van folttisztító, azt gondolom ne használjam szines ruhálhoz?

Figyelt kérdés

Még nem nagyon használtam ilyet. De többségbem fehér, világos ruhája van a babámnak. De történt egy kis baleset.. és színes ruha is volt rajta.

A másik kérdésem az az lenne, hogy ti hogy vagytok a pelusokkal? Mert mi eddig gagyi pelust használtunk, ami még nappalra most is jó.Estére lecseréltük pampersre. De most kifolyt belőle a kaki. Sőt újszülött korában a liberobol is kifolyt. De a gagyi pelus este teljen meg akármennyire is pisivel, abbol sose folyt ki a kaki. 3 hós a babám.

De ha hajnalban kel, és tele a pelus mindig cserélem. De van, hogy akkor még üres. És reggelre telik meg.



2016. máj. 24. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt hogy a színes ruhákhoz való vanish fehér foltot mart a világoskék pólómba,szóval szerintem a fehérekhez valót meg se próbáld.sőt én azóta nem is vettem.inkább olcsóbb fajtát.Ha nagyon makacs a szennyeződés bekenem ultradermmel,hagyom kicsit állni aztán bedobom a mosógépbe.babakakival még nem próbáltam,de pár más pl zsíros szennyeződésnél bevált.

Az olcsó pelenkáról annyit,hogy ha az válik be,használd azt.Nekünk a liberó nem vált be és a Pamperst is egy idő után lecseréltük olcsóbbra

2016. máj. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi liberoval kezdtük, de nem illeszkedett rá jól, akárhogy próbálkoztam, sokszor kifolyt a pisi. Aztán pampers, egy darabig minden ok, majd egy időszakban sok kaka kifolyt. Kipróbáltam a dm-est, minden benne maradt, de kis idő után is már messziről pisiszaga volt a gyereknek, meg ki is csípte. Maradtunk a pampersnél, néha van baleset ha hígabb.

Azzal én is szenvedtem mivel szedjem ki, végül a dm sajátmárkás mosószappan vált be, nyomtalanul kiszedi a foltot, nem kell sokáig sikálni és a beszáradt foltot is eltűnteti, szóval szuper.

2016. máj. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!