Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Agusztus eleji születésű...

Agusztus eleji születésű babának milyen ruhákat vegyek illetve mennyit?

Figyelt kérdés
Nemnagyon tudom milyet érdemes venni hosszú body vagy rövid..illetve a többi..
2016. jún. 25. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Augusztus közepén született a lányom.

Én vettem rövid ujjú bodybol 56 méretet 5 dbot. Hosszúból is ugyan annyit ugyan akkorát.

De inkább 62 méretet vettem.

Vékony textilpelusból 20 dbot az ha nagyon meleg van elég volt neki.

Meg inkább vékony hosszú nadrágot vettem.

Meg alvós egyszerű belebújósat abból is 5 db 56 cm.

Én olyan vagyok még ilyen kicsi inlább veszek kicsit nagyobbat hogy ne kelljen minden hónapba.

Majd most hogy lassan 2 éves veszem ugy hogy ne csüngjön. Persze az sem a mérete mert 86 kéne de mindig 92 lesz a vége a nadrágoknál.

2016. jún. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Pelenkából is egyszer vettem 2-5 kg köztit uána 4-9 kg.

De már a fiamnál is ugyan igy vagyok. Most 68 kellene neki vettem inkább 74-es méretet.

Úgy nőnek mint a gomba!

2016. jún. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ milyen idő van bent nálatok, nálunk nyáron is meleg van, így ezeket venném: 56-os méretből rövid ujjú body 8 db, hosszú ujjú 3 db, vékony rugi 5-6 db, rövidnaci 1 db, hosszú naci 2 db, zokni 3 pár, napozó 4 db. 62-esből bodyból rugiból ugyanígy, hosszú naciból 2 db, kardigán 1 db, vékony cérnasapi, meg 1-2 plüss rugi. Hideg időre valót igazából ráérsz, de 68-ast tuti hidegben fog már hordani.
2016. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik márciui, az öccse augusztusi. Mind a kettő 62cm -rel született és 68-as mérettel kezdtünk. 3-6kg-os dm-es pelussal.

Szóval szerintem semmiből ne vegyél előre sokat.

A babák fekszenek egész nap még, bármibe is öltözteted, takarót teszel rá, ha kell és ennyi. Nekem az augusztusi fiam még zoknit sem kapott, nadrágot sem, napozóban és egy babaplédben aludt egész nap 2 hónapig.

2016. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

aug elejére vagyok kiírva(remélem azért előbb jön 1-2 héttel és júliusi lesz :D)

mi nem vettünk semmit mert maradt a nagyról, de most vasalom, eddig 20db 56os body van, vegyesen ujjatlan, rövidujjú és ujjatlan is. mellé 7db napozó. 62es méretből is kb. ez a mennyiség. rugikat még nem tudom, szerintem abból is olyan 20db körül van :)

kiszoknikat fogok venni majd pár darabot, a napozókhoz szerintem aug végén már kelleni fog. na meg van pár kis pulcsi, kis nadrág, kis póló, de gondolom ezeket most se fogjuk használni ahogy az elsőre se adtuk rá egyszer sem :D

2016. jún. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!