Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Októberi születésű lesz a...

Októberi születésű lesz a kisfiam, milyen overallt vegyek neki?

Figyelt kérdés
Van egy nagyobb méretű téli kocsikabátunk, de úgy gondolom, hogy azért kéne valami őszre is neki. 56-os őszit vegyek? Vagy inkább 62-t egyből? Első baba, nem nagyon tudom, milyen gyorsan nőnek, melyik méret meddig elég. Köszönöm a segítségeteket.
2013. szept. 10. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én őszi szőrös overált vettem ami 56-62 méret. Elég volt, nem volt sem sok sem kevés.
2013. szept. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne vegyél neki overált, ennél sokkal jobb dolgot lehet már kapni.

Hordozóba való lábzsákot.

Egy olyan apró törékeny kis bébire nagyon nehéz ráadni az overált, amelyik meg nem is túl jól megcsinált azzal meg még küzdesz is sokat. Viszont a hordozóba köthetö bundazsák alá csak pulcsi meg nadrág kell rá és már melegen is van. elsö 3 hónapban a kezeit szinte semmire sem használja, és még utánna is kb 2 hónapot nem bánja ha el vannak dugva. Ezt babakocsiba is bele tudod rakni.


Elsö lányomnál nem vettem. Szeptemberi volt. Vettünk egy chicco overált ez egy szuper darab volt, mert két nagy cipzár van rajta, csak rákellett tenni az overálra és felhúzni a cipzárt, de volt aldis meg másmilyenek azokkal rengeteget szenvedtem mire bele tuszkoltam a gyereket.

Második lányom nyári, de neki volt ilyen bundazsákja és egy szuper dolog volt. Föleg pl boltba be, lehúztam a cipzárt és már ki is volt csomagolva...

2013. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én fiam is októberi lesz, de már 3. gyerkőc, úgyhogy van minden. Őszre van egy 56-os szőrös kezeslábas, vastag, de nem téli, van egy 62-es és egy 68- as overállunk is. Szerintem ezekkel kihúzzuk tavaszig, középsőmnek is elég volt, pedig ő szept. elején született.

Arra figyelj, ha veszel, olyat vegyél, amin nem középen van a zipzár, hanem kettő van rajta, mert a középső bökheti a kis nyakát, nehezebb ráadni is. Két zipzár praktikusabb is, mert boltban csak lehúzod őket és már nem sül meg a baba.

2013. szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!