Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mivel köszönhetném meg a...

Mivel köszönhetném meg a gyerekruhákat?

Figyelt kérdés
Egy rokon a fia kinőtt ruháiból kapunk.Nem akarom csak egy köszönömmel elfogadni.Ötletek?Vagy aki kapott át ruhát adtatok érte valamit?Nem vár el érte semmit,én sem gondolok semmi nagy dologra.
2016. jún. 26. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

Nalunk ezek korbe jarnak, es mivel senki se keri, hanem kapjuk, igy egy koszonommel szoktuk megkoszonni egymasnak. Aztan en is adom tovabb a cuccokat.


Esetleg egy kulonleges bonbon?

2016. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyümölcs, színező, lufi, buborékfújó, könyvutalvány, csoki.
2016. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Valamit vehetsz a kisfiunak, ha nagyon szeretnel :) en nem adtam erte semmit, foleg azert, mert kulfoldon elek, es otthoni ismerosok anyukamon es az anyosomon keresztul adtak rucikat, tehat szemelyesen nem talalkoztam veluk az atvetelkor. Ha talalkozunk, akkor szepen megkoszonom :) de nem varnak cserebe semmit.
2016. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtatok és az ötleteket.Valami finom táblás csokira gondoltam,kapnak kettőt.De még szívesen fogadok ötleteket.
2016. jún. 26. 14:53
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Egy tábla csoki teljesen elég. Én is zsoktam adni babaruhát, de marhára nem várok érte semmit, még csokit sem. Azért adom ,mert mi már kinőttük, de jó állapotúak, és hadd lelje benne örömét más is. Tudod ez ilyen anyuka dolog, van ilyen anyuka-klub szerűség. Ez azt jelenti számomra, hogy az anyákat valami láthatatlan aha érzés sok ponton összeköti, és ha az ember szül, akkor ennek tagjává válik. Ezért van, hogy a játszótéren simán odaugrunk egymás gyerekét elrántani a vágtató hinta elől, vagy természetes, hogy ott megkínáljuk egymás gyerekét is a zacskó kekszből, mégha először is látjuk. Ezek ilyen dolgok valahogy, nem vár érte az ember semmit sem.


Amúgy igen, tudom, hogy sokan eladják a babaruhát, de én ezzel pont úgy vagyok, hogy a nagyobb cuccokat nyilván eladom, de a ruhácskák nem érnek olyan sok pénzt, nekem nagyobb öröm, ha valakinek az segítség, és biztosan tudom, hogy más is így van ezzel, mert mondták.


Ne parázz ezen!

2016. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ikreim vannak 2x nennyiségű rucik, semmit sem várok el értük. De akiknek adjuk mindih vesznek valamit a fiúknak. De csak kis csoki, vagy buborék fújó.
2016. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Rokonnak én sem adtam érte semmit, hiszen körbe járt, viszont kolléganőtől kaptam szuper kismama nadrágot, játékokat stb.

Én egy 5000 ft-os dm utalványt vettem neki, a kapott érték töredéke volt.

2016. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valami finom csoki a gyereknek, esetleg valamilyen játék.
2016. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Barátnőm sütit sütött nekünk, de egyáltalán nem vártam semmit cserébe.
2016. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor veszek a gyerek aktuális méretére egy szép ruhadatabot.
2016. jún. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!