Valòban őrültek vagyunk?

Figyelt kérdés

Nagyjabol jo kategoria , eloszor egyeb kerdesekhez akartam irni, de ott kevesebben "járkálnak"!

Szoval! Jovore lagzi, aztan azonnal Babyprojekt!

Mi mar fel eve gyujtogetjuk a holmikat, es azon vagyunk h egeszsegesek legyunk. Rakszuresek. Rutinvizsgalatok. Eddig semmibaj. De most marcius ota cisztasodok. Folyamatosan. De persze en tovabbra is gyujtok holmikat!..

Allitolag orult vagyok (baratnoim szerint), mert lehet h nem is lesz igy sosem gyermekem. Meg kitudja lehet.e egyaltalan.

Na de en imadom a baba cuccokat, a volegenyem is!

Tenyleg nem jo otlet? Kicsit babonas vagyok , de annyira nem h holmik vasarlasa miatt azt erezzem, h azert nem lehet majd gyerekunk, mert mar most vasarolgatunk!


2016. júl. 12. 18:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%

Hibbantak vagytok.

Babyprojekt. Minrha valami teljesítendő feladat lenne, amit aztán ki lehet pipálni.

2016. júl. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Azt nem mondom hogy őrültek vagytok, de lehet hogy némely dolog teljesen felesleges lesz, amit most megvesztek. Szerintem először koncentráljatok a lagzira, a hétköznapokra, amikor meg tényleg aktuális lesz a várandóság, akkor a többire. Azért az egészségetekre persze figyeljetek oda.
2016. júl. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%

Nem hiszem. Mi is gyűjtögettünk babaruhákat még mielőtt terhes lettem volna. Jó volt így, mert így nem kellett semmit se vennünk, amikor más kiadások is voltak. Apránként meg nem olyan nagy kiadás megvenni a ruhákat. Mi mondjuk tudtuk, hogy nem fogunk kapni senkitől, és így is lett. Vettünk fiú, lány és uniszex ruhákat is, mert úgy is addig próbálkozunk, amíg mindkét nemű lesz :D Végül most fiú lesz az első baba, a lányruhákat félreraktuk a következőnek :)

34hkm

2016. júl. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem feleslegesen költitek a pénzt olyan dolgokra, amik most még nem időszerűek..persze ha sok van, és már nem tudjátok hová tenni az egy dolog, de én a helyetekben inkább el utazgatnám mert arra úgysem lesz nagyon pár évig lehetőségetek hogy kikapcsolódjatok....persze nem az a gond hogy hasznos dolgokat megvesztek előre..hanem hogy már így látatlanban is tuti hogy a cuccaitok 70%-át nem is fogjátok használni...szóval szerintem ugyan őrültek nem vagytok, csak túlságosan rágörcsöltök a témára. más ha nagyobb tesónál pl van kisbaba és ők átadják a cuccokat addig is míg nektek lesz mert nincs hol tárolni...akkor ugye valóban olyan dolgokat kaptok aminek haszna lesz...na de előre vásárolni teszem azt 52-es hálózsákot amikor lehet hogy nyári újszülött lesz és egy szál pelenkába fog aludni...és még sorolhatnám
2016. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem őrültség, de szerintem felesleges. Nem tudhatod mikor lesz babátok, milyen évszakban (ruháknál nem mindegy), és még az ízlésed is változhat. És mit fogsz csinálni a terhesség alatt, ha addig tele lesztek cuccokkal?
2016. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Na az elso valaszoloval nem ertek egyet..

Tudod hanyan mondjak igy?

Nem vagyunk rakattanva. Csak ha a sogornom mondja h ez es ez mar nekik nem kell vigyuk el es amikor arra jarunk es eszunkben van elhozzuk mert messze laknak ,2-3havonta ha eljutunk.

Eddig amit vasaroltunk az egy nagyon aranyos zöld szinű takarò ès egy babiőr, mert 70% ra levolt àrazva.

12.000 ert megkaptuk ami amugy kb 65.000Ft korul lenne.

Az anyosom meg adott par ruhat ami a masik unokarol maradt meg, 3-4 body ami 3honaposnak jò!

Lehet h kicsit felre ertett itt par ember.. esetleg en fogalmaztam meg vmit rosszul!:)

2016. júl. 12. 19:54
 7/23 A kérdező kommentje:

4# mar ne haragudj megmondanad /megmutatnad HOL irtam en nyari halozsakrol?

Igy is utazgatunk, az h par havonta beszerzunk vagy kapunk ezt azt, nem zarja ki az utazgatast. Csak olyat veszunk amire tenyleg szukseg lesz, aprankent akartuk amugyis beszerezni a dolgokat! Tulzasba nem esunk SOHA! :)

Mivel Meheszetunk van, nem is kicsi ezert van ra keret

2016. júl. 12. 19:57
 8/23 A kérdező kommentje:

Terhessegem alatt beszerezzuk a maradek dolgok beszerzeset.. szoval megszerezzuk a maradek 90% ot.

Pl mozeskosar, babaágy , babakocsi, a szobat megkell MAJD csinalni. Boven lesz mit vasarolni.

2016. júl. 12. 19:59
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok rákattanva? Mi lesz, ha igen?
2016. júl. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

teljesen felhúztad magad a válaszomon, innen is látszik hogy rá vagy görcsölve...példaként említettem a nyári hálózsákot, nem tudom mit vásároltatok, és rögtön hozzá is tettem a válaszomban, hogy ha ismerőstől rokontól kaptok ezt azt mert náluk nem fér el de kidobni eladni nem akarják, az teljesen más, mint ha ész nélkül előre felhalmozol mindenféle babacuccot. Már megbocsáss, de Te magad fogalmaztál úgy, hogy gyűjtöd a babaholmikat, és hogy már most vásárolgattok...honnan kellene tudnunk válaszadóknak, hogy két konkrét dolgot vettetek???? fogalmazz pontosabban, érthetőbben.

Ha úgy teszed fel ezt a kérdést, hogy őrült vagy e azért, mert elkéred/megtartod a rokonok által felajánlott cuccokat, illetve mert vettél pár holmit amihez akciósan hozzájutottál, akkor valószínű a válaszok is másként hangzanának.

4

2016. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!