Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan h a leendő nagyszül...

Volt olyan h a leendő nagyszülők nem örültek az unoka érkezésének? Utána változott valami? Hogy mondtátok el?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Azóta imádják. Párom egyszerűen bejelentette, hogy jön a baba.
2014. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor megtudták anyósék akkor lehordtak minket mindenféle hüjéknek...pedig terveztük a babát...majd mikor megszületett a lányunk akkor meg mindenbe bele akartak szólni és minden nap itt voltak hozzáteszem nem 10 percre ugrottak be hanem órákat és semmit nem segítettek csak kritizáltak, szó szerint azt mondták nem áll jól a gyerek a kezünkben...és mindent bele akartak tömni 4 hetes babába... pfff amíg egy napon elegünk lett és megmondtuk a véleményünket azóta nincs kontakt velük és boldogok vagyunk,így nélkülük de nem is kiváncsiak az unokára már...szóval ennyit a " nagy szeretrtöl" férjem támogat ez a jó !
2014. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. A párom részéről örült mindenki,ez nagyon jól esett. Az én családom viszont csak rázta a fejét,hogy fiatalok vagyunk (én 23 voltam,párom 28) és hogy meg fogjuk bánni... Már 2 éves és még nem bántuk meg ;) de apukám is odavan az unokáért,mindig mondja,hogy imádja,sokszor mennek kettesben ide-oda,tényleg szeretik egymást. Szóval nálunk jó irányba fordultak a dolgok,de gondolom van olyan is,hogy nem ilyen szerencsésen alakul.
2014. máj. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát kedves 2es. Szóról szóra ez a mi történetünk is. Hihetetlen, de minden részlet stimmel. Sajnos. :( én azért sajnálom, hogy így alakult, sokat rágódom rajt. Férjem azt mondja neki eszébe sem jut.
2014. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!