Ciki hsználtruhát venni csomagba a teszveszen?

Figyelt kérdés
videéken lakunk nos autó nincs. most költöztünk ide. jön az ösz a tél a gyerekekre ruhát venni csak 2000-3000ft lenne mig bevisz hazahoz a busz a városba minket. ám láttam a teszveszen csomagokat egész jó áron.. nem gáz?
2016. júl. 30. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy!
2016. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem gáz! Szuperek a mai turik is, s töredékét kell fizetni. Magam is úgy vagyok vele, hogy a ruha 👗 s a játék "mindegy", a cipő meg az élelmiszer már más eset.
2016. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Én is vettem, nagyon jó csomag volt! Fogok is majd!
2016. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Én rendszeresen vaterán veszek a gyerkőcnek ruhákat. A kezdő babaruhacsomagja is onnan volt, szuper minőségi rucikkal, újonnan nem is tudom mennyibe került volna az a sok holmi. Tény, hogy volt már olyan, amire ráfaragtam, azt írták, hogy alig használt, közben meg itthoninak jó, de elmenősnek nem adnám a fiamra... itt is igaz, hogy ami nagyon olcsó, annak oka van.

Semmi gáz nincs ebben, egyébként meg rajtad kívül ki tudná, hogy honnan vannak a gyerekruhák????

2016. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
nyugodtan. egyrészt senki se tudja, másrészt nem is ciki. egyébként meg ha jól látom, ez az egyetlen lehetőséged ruhákat venni, és ruházni meg kell a gyereket:)
2016. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Ne balas ruhát vegyél hanem más anyukatol a saját babaja kinott ruháit. Más által eladásra turkalt ruhát nem vennék.
2016. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csomagban nem venék mert nem tudhatod milyen ruhák vanak csomagban miböl hány darab,külön külön darabonként igen venék használt ruhát ,söt veszek is néha.
2016. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki , viszont a postaköltség sem lesz olcsó ha egy nagyobb csomagot veszel...Vagy helybélitől gondoltad? Elvileg lehet szűrni település szerint, de ha egy pici faluban laksz akkor ez nem túl nagy segítség.
2016. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!