Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ha leöntötte a bőrcipője...

Ha leöntötte a bőrcipője egyik párját étolajjal a gyerek a másikat is olajozzam be, mert nem jön ki?

Figyelt kérdés

Igy a világos drapp cipője egyike sötét éjbarna lett.mivel lehet kiszedni?vagy olajozzam be a másik párját hogy legalább ne ugy nézzen ki mintha felemás cipőben lenne?

Amugy tízezren felüli árkategóriás a cipő ráadásul és 3 napos...


2016. aug. 6. 18:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az anyaga kívül belül bőr.a lakást már kitakarítottam...
2016. aug. 6. 18:18
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy veszel bőrápolót és átkened, hogy azzal milyen lesz, de akár be is kenheted a párját, hogy ne legyen felemás.
2016. aug. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szerintem a bőrápolok is olajok..

Amugy ha a hosszabbitoba is öntött olajat, az kuka?

2016. aug. 6. 18:22
 4/11 anonim ***** válasza:
ha konkrétan belement a hosszabbítóba, én mindenképpen kidobnám, az áram+folyadék nem egy szerencsés párosítás.
2016. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

jesszus, jó, hogy nem csapta meg az áram! azt tudod, hogy a folyadék vezeti, így ha épp önti, akkor simán felcsap az áram? vigyázzál, hogy ilyen ne fordulhasson elő és dobd ki a hosszabbítót, nem fog kiszáradni az olaj.

megpróbálhatod visszavinni a cipőt, elméletileg ettől nem színeződhetett volna el ennyire ha igazi bőr lenne... ha nem, akkor kend be a másikat is

2016. aug. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Már amikor méretcserét kértem sem akartak cserélni...hanem visszáruzni kellett meg újat rendelni..lehet beolajozom a másikat is..

A hosszabbíto ki szokott kapcsolva lenni. De benne volt a hajszáritom, az is csupa olaj..meg a gyermek elemesvzenélős mesés zongorajátéka is...

2016. aug. 6. 19:22
 7/11 anonim ***** válasza:
forró vízzel ki kellene jönnie az olajnak. Ha nem akkor a másikat is be kell sajnos :(
2016. aug. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nekem nem világos, hogy a hajszarito, gyerekjáték, cipő és az étolaj hogy kerül egy helyre....


Emiatt nem cserélik ki a cipőt, hiszen ez a kérdező hibája, nem a cipőe. Ha van bordiszmuves a környéken, vidd el hozzá, ő majd megmondja mi a legjobb megoldás.

2016. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mivel gyógycipő, abban volt.a hajszárito a szobában volt a hosszabbítóban, aminek a közelében játszott a gyerekzongorával mert átvitte a nagyszobába.

Mivel a fürdőben csak magasan van konnektor ahova a mosógép megy es nem elég hosszú a kábel igy a szobában hajszárítozok.

Forro vizbe nem merem tenni mert félek hogy deformalodik száradás után mert gyogycipő.meg jol átszivta az anyaga.nem párcsepp olajrol van szó, hanem zuditva ment..

2016. aug. 7. 09:07
 10/11 A kérdező kommentje:
És kitalálta hogy főz.
2016. aug. 7. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!