Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Méretváltásnál egyszerre...

Méretváltásnál egyszerre veszitek meg a ruhákat vagy előre vásároltok apránként nagyobb méreteket?

Figyelt kérdés
2016. aug. 8. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ. Most egybeesik majd a szeptemberrel szerintem úgyhogy mindent egyszerre. De pl tavasz közepén nem egyszerre vettem meg mindent, mert pl a nadrágok tovább voltak jók a fiamra.

De most a nyári ruhákból eleve kicsivel nagyobbat vettem, hogy ne legyen kicsi nyár végére, szépen belenőtt és így nyári cuccokból is egyszerre vásároltam be.

2016. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Én mindig előre vásárolok leárazásokkor szezon végén. Így vettem neki tavaj 300ft mintás polókat idén azokat hordta sőt idén nem kellett nyári ruhára költenem. A teli ruhák is megvannak már 2 télikabát 2000ft volt db-ja aztán ettem neki sínadrágot 990ft-ért. Őszre is meg van mindene :) most már jövőre vásárolok neki. 24hós :)
2016. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat tavaly akart lenni ly-nal :) én imádok így vásárolni hisz töredékáron veszem meg neki a dolgokat és ezzel sokat spórolok :)
2016. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Folyamatosan cserélödik ruhatára méret váltásnál ,most 120 cm lányomnak már 122 ruhákat veszek de 116 ruhái is vanak még amik esetleg jók még .
2016. aug. 9. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig előre vásárlok, a méretváltás meg nem egyik napról a másikra történik. Mikor már passzos az adott méret elkezdek nagyobbakat venni. És ha pl. turiban látok valami szuper cuccot 1-2 mérettel nagyobba, akkor megveszem.
2016. aug. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!