Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Tatabányán hol lehet textilpel...

Jenny14 kérdése:

Tatabányán hol lehet textilpelenkát kapni, nagyobb kiszerelésben (10,20,50 db. )? Ha a picinek a Goods Marketben veszem a cumit az jó, vagy újszülöttnek mindenképpen bababoltból kell? Kórházba melyek a legszükségesebb dolgok a szülés idejére?

Figyelt kérdés
baba, textilpelenka

2015. aug. 10. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én minőségi cumit vennék, de egész végig amíg cumizik. Nem kell megvenni a Mam, vagy Avent cumit, a DM-es babylove is nagyon jó. Én nem adnék 100 Ft-os névtelen cumit a gyerekem szájába, de ez én vagyok. A babának kell pelenka, popsitörlő, popsikrém, cumi ha szeretnél neki bevinni. Neked meg az alap tisztálkodási dolgok. Én szerettem az eldobható bugyit. Abból sem kell a drágát venni, hálós, szellőzik, jól tarja a betétet, ha nagyon véres lett kimostam gyorsan, és 10 perc alatt száraz volt. Itthon is sokáig használtam. Textil pelust már nem kapsz normálisat. A mostaniak már csak a fejük alá jó, és büfiztetni. Pelenkázásra alkalmatlanok, ha arra szeretnéd használni.
2015. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem pelenkázásra szeretném használni a textil pelust, én is csak büfiztetésre szánom, meg esetleg előke helyett, vagy a kádba a baba alá több darabot fürdetéshez. Erre gondoltam. Meg kisebb "balesetekhez" jó, ha van belőle pár darab itthon. Egyébként ezek a maiak már tényleg nagyon véknyak, és szinte semmire sem jók, ahogy megnéztem belőlük párat. Köszönöm a választ és a segítséget! Első baba és már tűkön ülök, hogy mit kell feltétlen megvenni, mit nem. Néha teljesen össze vagyok zavarodva. Szeretném, hogy minden meglegyen amikorra megszületik. Nincs segítségem, mert más országból származom és a szüleim, illetve a nővéremék mind otthon maradtak, egyedül a férjemre számíthatok, nade ő is minden este későn ér haza negyed/fél hétre. Anyósom meg jó fej, csak ő is szintén dolgozik, nameg őt most lefoglalja az új pasija. December elejére várom a picit, szeptembertől már el kell kezdenem lassan beszerezni dolgokat? Kisruhák neki, stb. Nekem szoptatós melltartón kívül másra nem elsz szükségem a szülés utáni hetekben, ugye?
2015. aug. 11. 12:19
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. Szoptatós melltartón kívül kellhet majd tejserkentő tea. nem tudom hogy hol élsz. De a teától kisfiam hasa nagyon fájt. 2 nap kellett mire rájöttem, hogy a kis drágám miért ordít olyan sokat. Szó szerint nem sírt, ordított. Úgyhogy nekem semmi ilyen tejserkentő nem jött be. Kivéve 1 valamit. Nagyon sok őszibarack levet ittam, úgy tanácsolták.Bevált, napi 2-3 litert megittam. 26 hónapig szoptattam. 5 hónapos koráig fejtem is, hogy legyen a későbbiekben a fagyóba a hozzátápláláshoz.
2015. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha mèg aktuális akkor fent a Kodály tèr felett a tízemeletes aljában a pelenkavár.

Ott kapsz.

Viszont cumiból, cumisüvegből a MAMosat ajánlom.

2015. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Másnap meg is találtam a Pelenkavárat! :)
2015. szept. 17. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!