Rendeltetek már ebay-ről gyerekruhát? Először próbálkoznék, kinéztem 2 szettet a gyermekeimnek. Nem tudom, milyen minőség lehet. Műszálas-e? Milyen a varrása, strapabíró-e? Akinek van tapasztalata, megosztaná velem rendelés előtt?

Figyelt kérdés

[link]

ezeket néztem ki:


Kids-T-shirt-Tops-Pants-Outfit-2pcs-Clothes-Sets-/282132765102? var=&hash=item41b06c59ae:m:mPIm0LG3cbbej2J01GjSC5Q [link] var=&hash=item1ea3e275d4:m:m8TaVCNxbKjNj_0xyhqk46Q


2016. aug. 17. 14:21
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]

02? var=&hash=item41b06c59ae:m:mPIm0LG3cbbej2J01GjSC5Q



[link]

2016. aug. 17. 14:24
 2/5 anonim ***** válasza:

A gyerekruhára is ugyanaz vonatkozik, mint minden más ebay-en vásárolt holmira: lutri.

Ki lehet fogni szép dolgokat, de van, hogy köszönőviszonyban sincs a kapott a holmi a leírtakkal. Persze ebben az esetben lehet reklamálni, az angolodtól és az eladó készségességétől függ a siker.

2016. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kisebb összegűeket én megvenném, aztán kiderül. Egy számmal nagyobbat érdemes venni, felnőtt ruhákból legalábbis minimum 1 mérettel mindig nagyobb kell
2016. aug. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, én szeretek kipróbálni mindenféle beszerzési forrást, eddig nem sokat csalódtam.
2016. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebay-en számtalan gyártótól lehet venni gyerekruhát, ezzel még nem sokat mondtál, amit linkeltél az egyik már elfogyott, a másik ránézésre nagyon gagyi. Ki kell próbálni. Én aliexpresszről rendeltem, nagyon rossz minőség sajnos amit küldtek.
2016. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!