Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes az Ali expresszről...

Érdemes az Ali expresszről ruhát rendelni?

Figyelt kérdés

Két pici mellett nincs időm eljárni plázázni és ruhákat válogatni, ezért úgy gondoltam, rendelek inkább.

A H&M-től már rendeltem sokszor, a Mango-tól is, úgy gondoltam, néznék más stílusú ruhákat.


Itt nagyon jók vannak és hihetetlenül jó áron, pont ezért felmerült bennem, hogy vajon nem nagyon rossz minőségűek ezek a ruhák? Aki rendelt már innen, elégedett volt?


Köszönöm szépen a válaszokat előre is.



2016. jún. 17. 13:40
 1/5 A kérdező kommentje:
ez az az oldal: [link]
2016. jún. 17. 13:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebayről gyakrabban rendelek, de alin is ugyanaz van kb. Olyan kínai minőség... vékony anyag a jellemző. Amit én nyáron szeretek mondjuk. Ilyenkor tök jók ezek a vékony cuccok. A méretekkel szokott gond lenni időnként, mert pl nadrágból, harisnyából a legnagyobb méret is kicsi, rövid.
2016. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mondjuk én jártam már úgy a Mango-val is, hogy M-es méretet rendeltem, de simán megfelelt egy XL-esnek... A postaköltség oda-vissza meg már kb. annyiba lett volna, mint maga a felső...
2016. jún. 17. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy közbevágok, de aliexpresszhez kell paypal?

Hirtelen megfordult a fejemben a napokban, hogy rendelek, de nincs türelmem végignyálazni az oldalt. Bár lehet ez rendelés előtt elengedhetetlen.

2016. jún. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Paypal nem kötelező hozzá, sőt van olyan eladó, akinél nem is lehet azzal fizetni.

A méretproblémát úgy kerülheted el, ha nem találomra rácsapsz mondjuk az S-re, hanem átnyálazod a mérettáblát, amit szoktak mellékelni.

Egyébként általában a kínais minőséget kapod, de nyárra ezek a vékony anyagok is tökéletesek.

Ebay-ről rendeltem, Kínából. Azokat a ruhákat szeretem.

2016. jún. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!