Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltetek már ebayen ruhát?...

Rendeltetek már ebayen ruhát? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Minőségre gondolok leginkább. 2-3 ezerért már ki lehet fogni jókat?

2016. máj. 30. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
18ért onnan vettem a menyasszonyi ruhám. Nem volt vele semmi gond.
2016. máj. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rendeltem már többször is de mindig nagyon ócska minőségűek voltak.
2016. máj. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én most fürdőruhát rendeltem, kettőt is és mindkettő jó lett. Barátnőknek, munkatársaknak is rendeltem már, azok is nagyon jók.

Ha nézel mérettáblát, nem lehet nagyon melléfogni, esetleg akkor, ha nem a várt anyagot kapod, de azt is be lehet állítani, hogy pl. 100% pamut legyen. :)

Kicsit zsákbamacska, de max. ha nem jó, eladod valakinek. :)


23N

2016. máj. 31. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egy pólót rendeltem onnét, a képen nagyon jól nézett ki, 1 méret volt belőle. Le volt írva, hogy mekkora a mellbősége, dereka a ruhának, és az alapján úgy tűnt, hogy jó lesz. Ezer ft alatt volt az ára. Megérkezett, a minősége szerintem elég silány volt, a széle olyan volt, mintha a varrás nem lett volna eltisztázva, és rám jött, de pont hogy jó volt, iszonyatosan szűk volt. Szóval odaadtam egy barátnőmnek, aki nagyon vékony neki hátha jó lesz.
2016. máj. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vegyes. Rendeltem már olyat, aminél a portörlőrongyom is különb, de pl most kaptam 2000 forintért két (!) darab olyan sport melltartót aminek darabja 5000 körül van boltban.

Sokszor nem vásárolok ebayen ruhát, de néha elcsábulok. 2-3000-ért inkább boltban vásárolnék, az nem zsákbamacska.

2016. máj. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szóval szerencse kérdése. :P Én is bikinit rendeltem, ezresért dobálták, viszont baromi rossz minőséget kaptam és épp hogy köszönő viszonyban volt a képen látottakkal. :/ volt amit megrendelten, de meg sem jött, szóval most eléggé elmentva kedvem, pedig annyi jó cuccot látni... :D
2016. máj. 31. 22:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát en fiú vagyok. Egy ideje usaból veszem a farmereimet, olcsóbb mint itthon. Persze tudom a méretet, márkát, így nem nyúlok mellé. Cipőt is vettem nem egyet, itt is márka, méret. Pólót még nem, de boxeralsót, zoknit már nem egyet vettem, azok is jók és időben megérkeztek. Belegondolva, silány ruhát még ebayen nem vettem. És az amazon.co.uk-n sem.
2016. jún. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bikinik általában szerintem rendben vannak, viszont minden más ruhaneműnek nagyon rossz szokott lenni a minősége, legalábbis Kínából.
2016. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!