Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A H&M body-jai milyen alkatú...

A H&M body-jai milyen alkatú babákra jók és a scamp-é?

Figyelt kérdés

Eddig többnyire f&f-et vettem, de a 86-os méretben úgy fest a pici, mint egy lelenc. Hiába kell rá hosszban (a 80-as már nagyon feszült), olyan széles, hogy elvész benne a gyerek.


A tescóshoz képest a h&m vagy a scamp milyen? Keskenyebb, szélesebb?


2016. aug. 22. 11:57
 1/6 A kérdező kommentje:
*Egyébként nem sovány, 9,5 kg és ~80 centi, nagyon combos baba.
2016. aug. 22. 12:04
 2/6 anonim ***** válasza:
A H&M-es sokkal szűkebb, bár a combkivágás is, egy próbát szerintem mindenképp megér.
2016. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
H&M keskenyebb, Scamp szerintem olyan átlagos. Ha bő a tescós, akkor inkább H&M-est próbált.
2016. aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a H&M-eset ismerem ezek közül. A mi gyerekünk nagy (nem kövér, de nagy), a bodyjaik jók rá. Ellenben a Brendonban keskenyebbek a bodyk (vagy hogy is kell ezt mondani?). A C&A-t tudom még mondani, ott nagyok a ruhák szerintem, szélesek. Fél éves a gyerekünk.
2016. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Esetleg abban tudtok segíteni, hogy hogy működik most a 2+1 akció a h&m-ben.

Minden zöld címkésre vonatkozik, pl.: leggings + body + ruha kombinálva, vagy csak úgy lehet, hogy pl.: 3 body?

2016. aug. 22. 14:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet kombinálni, a legolcsóbb lesz "ingyért".
2016. aug. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!