Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szerintetek mennyire érné meg...

Szerintetek mennyire érné meg internetes baba, kisgyermek ruhaboltot nyitni? Lenne rá kereslet?

Figyelt kérdés
2016. aug. 30. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mar rengeteg van belole es talalhatunk jobbnal jobb arakon. Sok lenne a konkurencia. Esetleg valami egyedit kell kitalalni melle ami kulonlegesse tenne, hogy vasaroljanak az emberek. Mondjuk, en is mint anyuka inkabb azt veszem meg a gyerekemnek amit latok es megnezhetem hogy milyen az anyaga. Sok a macera visszakuldeni, ha esetleg nem az elkepzeleseimnek megfelelo. Velemenyem szerint nem igazan eri meg.
2016. aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én rengeteget vásárlok online, a ruhavásárlásaim 80%-a online. Kb fele-fele arányban online bolt és online turi. A 2 kisgyerekkel igazi mutatvány boltba menni. Már ismerem a nagyobb márkák minőségét és méretezését, eddig egyszer kellett visszaküldeni valamit mert nem volt jó a méret (páromnak rendeltem, ő már nem nő ugye :-). Belőlem kiindulva érdemes :-)
2016. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem se nagyon érné meg.

Én szívesebben vásárolok egy üzletben személyesen, vannak sokszor -70-90%-os akciók. Meg lehet nézni az anyagot, hogy a méret tutira ok-e.

Neten rendelés + postaköltséggel jár, meg nem is biztos, hogy tetszik, vagy hogy jó a méret.

Meg hát ugye az árak. Sok-sok netes vásárlási lehetőség van, amik olcsóbbnál olcsóbbak, nem adhatod drágán, ha forgalmat akarsz, akkor meg nem is éri meg árulni, csak ha nagyon sokat tudsz eladni.

2016. aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet egyáltalán, előttem szóló nak abban igaza van, hogy már sok ilyen internetes bababolt van, de például az én koraszülött babámra 44-es ruha kellett első körben és szinte sehol nem lehet kapni mert általában az internetes áruházakban 56-tól indul a méretezés.Szóval csak egy ötlet ☺ kisebb méretek árusítása szerintem "feldobná az üzletet" és keresetté tenne.Sajnos sok a koraszülött...ez személyes tapasztalat.
2016. aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak abban az esetben vásárolnék online babadolgokat, ha jobban megérné anyagilag, mint a sima bababoltok. Vagy olyan dolgokat lehetne ott kapni, ami ritka a babaüzletekben.
2016. aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem érné meg már mert rengeteg van belöle ,én is inkább személyesen vásárolok ,személyesen sokszor olcsobb mint online ,mert ott postaköltség is van .és online sokszor drágább is .
2016. aug. 31. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sose vásárolok online, és nem ismerek olyat, aki szokott. Vannak a bababörzék, bizományik, turik, ha olcsóbbat akarok, egyebekben boltokban vásárolok (C&A, Lidl, néha Kik, Pepco). Nem érné meg, mert nem tudnád olyan olcsón adni, hogy megvegyem látatlanban. Mondok egy példát, szinte mindent akcióban veszek, akár előre is. Kisfiamnak betáraztam a Takkoban figurás, dínós, stb. pólókat 450-550 Ft/darabját. Újak, címkések, divatosak, tetszenek. Sajnos mire beszereznéd a bálát nagykerből, szétválogatnád, fotóznád, mérnéd, szenvednél a megrendelésekkel, neked egy ilyen póló lehet kijön ugyanúgy 5-600 Ft-ba vagy többe :(
2016. szept. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!