Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők! Szerintetek erre van...

Szülők! Szerintetek erre van kereslet Magyarországon?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nézegettem az akkumulátoros gyermekjárműveket és hát elég drágák. 65-85 ezer forintért találtam. Én viszont onnan, ahol a szüleim élnek (külföld) be tudnám szerezni jó áron, és 45-ért tudnám adni, hogy még hasznom is legyen rajta. Lefotóznám, kitenném jófogásra, és akinek kell a szüleim megvennék, ide egy-kettő elkerülne én pedig tovább futárral. Kérdés, hogy szokták-e az ilyenek vásárolni?

(Van Audi, BMW, Mercedes, Ferrari, stb.)



2015. jún. 9. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És garanciát is tudsz rá adni, nekem pl az is fontos.
2015. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Akinek van 45 ezre játékra, annak lesz 65 is. Egy darabbal próbálkozz, ha bántja a fantáziád, de ne fűzz hozzá nagy reményeket! N31
2015. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

1. Végül is garanciát adnak rá, csak hát igen problémás lenne a nagy távolság miatt.

2. Hát nem tudom... Én is ilyet akarok venni a kisfiamnak, nekem mondjuk számít, mert elég gyérül állok most pénzileg :/

2015. jún. 9. 17:37
 4/11 A kérdező kommentje:

Végül is, a b terv a ruha volt, egy ilyen pl 3000 [link]

Ez kevésbé problémás üzlet lenne.

2015. jún. 9. 17:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha garanciát is tudsz rá, csak akkor érné meg.
2015. jún. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
szerintem amit te elképzeltél, arra nincs kereslet. mert aki márkás szabadidőt akar venni a gyerekének az vagy elmegy az üzletbe, rápróbálja és elhozza vagy ha nincs rá pénze, akkor elmegy a turiba és megveszi használtan 1.000.-ért. 3.000.-ért se a szegényebb réteg nem veszi meg netről, se a gazdag. középosztály meg gyakorlatilag eltűnt... ugyan ez az autóval. ha van pénz akkor megveszi üzletből garanciával, ha nincs akkor még 45ért se veszi meg. nekünk van több ilyen autónk, mi használtan vesszük nevetséges áron, férjem felújítja, gyerek használja pár hétig majd haszonnal eladjuk (még így is jóval olcsóbban mint amit te írsz árat)
2015. jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Adózási szabályoknak utána néztél? Mert az oké, hogy az ember a saját használt cuccait eladja, de üzletszerűen kereskedni már más kategória. A NAV meg mint tudjuk a kis halakra bukik, nem azokra, aki milliárdokat csalnak. Úgyhogy erről is beszélj egy szakértővel, nehogy bajba kerülj.
2015. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Én is ezt akartam írni, hogy nézz utána az adózásnak.


Szerintem nem lenne rá kereslet.

2015. jún. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Ha 60-ért nem tudom megvenni (meg mondjuk nem is akarnám), akkor 45-ért sem.

De amúgy sem lehet ezt hosszú távon így csinálni, mert úgy megvág a NAV, mint a huzat, aztán majd fizethetsz.

2015. jún. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sincs kereslet se az akumlátoros autora se a ruhára ,az uttobi még ronda is szerintem ,szép és jó melegitöt,lidl,decatlonban is lehet kapni kevesebért mint egy adidast.
2015. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!