Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Meddig hordott babátok rugdaló...

Meddig hordott babátok rugdalózót? Mikortól adtatok rá inkább nadrágot?

Figyelt kérdés
2016. okt. 27. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos koráig szinte csak abban volt,utána csak pizsamaként funkciónált 1 éves koráig.Én tovább is adtam volna rá alváshoz,de nem viselte el,hogy van valami a lábfején.
2016. okt. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nappalra Kb. 7 hónapos koráig. 74-es méret volt az utolsó.

Éjjel viszont most is abban alszik, 14 hónapos.

2016. okt. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3-4 hónapos korától napközben már nem nagyon adtam rá, viszont éjjel még lábfejes rugiban alszik, pedig elmúlt 2 éves.
2016. okt. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb fél éves koráig. Akkor már mászott és próbálkozott a felállással, így akadályozta benne, ezért cseréltük talpas nadrágra.
2016. okt. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
1 évesem még mindig rugiban alszik. Nappalra már pár hónaposan is aranyosabbnak tartottam a nadrágot, rájöttem, hogy jobban szeretek nadrágot levéve pelenkázni, mint rugit felgyűrve. Szóval kb. 2 hónapos korában már naciban volt. De szerintem nem muszáj ilyen korán váltani, viszont mikor már kúszik/mászik, akkor kényelmesebb neki a kisnadrág.
2016. okt. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

kb 2 hónapig használtuk nappal is a rugit utána már csak éjjelre.

rugit ugyan nem, de (lábfej nélküli) ujjatlan "egybenadrágot" (vagy hogy is mondjam?) sokáig nagyon szerettem, még 2 évesen is simán adtam rá.

2016. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
6-7 hónaposan kezdett mászni, ülni, állni gyors egymásutánban, addig rugiban volt még sokszor, azóta hogy mászni kezdett elhagytuk de éjjel abban van most is. 14 hónapos
2016. okt. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tavaszi babám kb 1 hónapos koráig, utána jöttek a napozók mert meleg lett, és mire hűvösebb lett már kúszott-mászott, így nadrágot adtam inkább. Éjszakára marad a rugi, nagyobbikom 2,5 éves koráig rugiban aludt.
2016. okt. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mikor elkezdett kúszni-mászni, akkortól volt nadrágban, úgy mondták, abban jobban tud mozogni.

Éjjelre tovább hordta a rugdalózót, de már nem emlékszem meddig.

2016. okt. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fiamra anno olyan 5 hónapos koráig adtam rugdalózót. Éjszakára még pár hónapig, utána nyár lett. Onnantól nem hordta, nyáron egy szál pelusban, vagy bodyban aludt, őszre meg már pizsiket vettem.


A lányomra olyan 1 hónapos koráig adtam nappalra rugit, utána kaptunk rengeteg talpas nadrágot, leggings-t, így azt adom rá, éjszakára kap még néha rugdalózót. Az a durva, hogy ami a tesójáról megmaradt unisex, az most pont jó rá (2,5 hónapos 68as ruhákat hord), azokat a fiam fél évesen hordta. Így már nem igazán van rugdalózónk, pizsi az van sok, így majd azt fog kapni, ha kinövi a meglévőket.

Meg ahogy valaki írta előttem, pelus cserénél könnyebb lekapni a nadrágot, mint a rugit felhajtani, patentozni. A férjemnek meg aztán "patent fóbiája" van, sosem tudta, hogy kell összepatentozni normálisan, tuti mindig félre ment neki. Még a body 2-3 patentjával is nehezen boldogul. :D

2016. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!