Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Scapm legginget hord/hordott...

Scapm legginget hord/hordott valakinek a fia?

Figyelt kérdés
[link] Milyen lehet egy kisfiún legging?
2016. aug. 5. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
bölcsiben dolgozom és vannak fiúk leggingsben télen, bent persze, azért utcára rájuk sem azt adnak, de nekem bentre is nagyon furcsa. én max nadrág alá tudom elképzelni télen, harisnya helyett.
2016. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A harisnyánál biztos jobb :-) engem kiráz a hideg a harisnya kisfiún látványtól, mondjuk lányomra se adom nadrág alá, arra max leggingst használunk, a harisnya az szoknyához, ruhához való az én világomban, persze ez szubjektív vélemény. (Van amúgy fiam és van legging-szerű gatyója, nem olyan feszes mondjuk, mint a lányomé.
2016. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!