Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mennyi idős koráig adtál...

Mennyi idős koráig adtál bodyt a babádra? És rúgdalózót?

Figyelt kérdés
2016. szept. 29. 09:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

10 perce ugyanezt kerdeztek.

Bodyt kb 2 eves korig de nyaron soha

Rugdalozot kb 10 honapos korig

2016. szept. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

1 éves a kisfiam, body-t adok rá, még vettem nemrég nagyobb méretet is úgyhogy tuti még egy jó ideig.

Rugit 3 hónapos korig de aludni abban alszik azóta is. Szerintem nagyjából egyszerre lesz elhagyva a body-val..

Én nyáron is adtam body-t rövidnadrággal, napozó alá viszont én sem.

2016. szept. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Body-t 3 eves korig, rugdalozot kb. 1 evesig. Sokszor csak ejszakara mar.
2016. szept. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Amíg pelenkás volt, body-t kapott.

Rugdalózót 3,5 éves koráig aludni használtunk.

2016. szept. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Bodyt amíg el nem kezdtük a bilizést. Rugit amíg el nem kezdett állni/járni (utána max alváshoz).
2016. szept. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Bodyt bő 2 éves koráig. Elkezdtük a bilizést és mindig belelógott hátul. Viszont a trikókkal meg mindig kivolt a dereka, ezért vettem egy derékmelegítőt hidegebb időre.


Rugdalózót már egy év alatt elhagytuk nappalra, éjszakára pedig hát amíg lehetett, olyan 2,5 éves korig. Jobb mert nincs ki a dereka ahogy fordolódik.

2016. szept. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bodyt szerintem a szobatisztaság kezdetéig adok. Rugit már nem adok rá. Most 9 hónapos. Estére talpas nadrágot kap hosszú ujjú bodyval. Rugit nappalra kb 4-5 hós koráig, estére olyan 6 hós koráig kapott.Pólót hordott a nyáron body helyett, amikor nem volt baj, ha kint van a dereka.De mivel már akkor mászott és ült, nem nagyon gyūrõdött fel.
2016. szept. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bodyt 3 éves koráig, pedig már 2,5 évesen szobatiszta volt, de a body hoz ragaszkodott (itthon legtöbbször csak az volt rajta). Rugdalozót fél évesen hagyta el. Én szerettem, ő viszont nem.
2016. szept. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bodyt a szobatisztaság kezdetéig kaptak. A téli gyerek kb fél éves koráig hordott rugit, következő őszre már nem kapott, a nyári gyerek meg kb 9 hónapos koráig hordta a rugit, amíg ki nem melegedett tavasszal. Aludni kb 2 éves korukig aludtak egyrészes, nem lábfejes pizsamában, amit hívhatunk akár rugdalózónak is.
2016. szept. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bodyt szobatisztaság kezdetéig 2,5 és 3 éves korukig. Kivéve nyáron, akkor póló, atléta vagy semmi. Szeretem, mert akárhogy nyüzsög nincs kinn a dereka. Rugit olyan 10-12 hónapos korukig.
2016. szept. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!