Mivel szeditek ki a foltokat?

Figyelt kérdés

Vanish szappant hasznalok,de miota eszik rendesen szinte mindene foltos.nem az eves miatt,szepen eszik.hanem nagyon bukos,sokszor bukik vissza gyumit,fozeleket.

A textil pelusok is mind foltosan kerulnek a mosasba.

Mar elegem van.csomo idom megy el a szappanal.

Es meg egy,mitol lennenek ujra szep feherek a pelusok?mar tobb gyerkoc hasznalta(nalam is a 3.baba) olyan sargasak.

Probaltam a biopont,a feher domestost de nem segitenek.

Esetleg a vanish folyekony feherito?

Vagy valami termeszetes,de tenyleg hatasos cucc?

Termeszetesen az ilyen vegyszerek utan kulon babaprogramon mosom a ruhakat ami plusz obliteses.


2016. okt. 29. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amway "fehérítő".Én lehidaltam,mindent kiszed,és a sötét ruháknak sem szedi ki a színét,azért írtam idézőjelbe,inkább folteltávolító,de egy csoda.
2016. okt. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hol kaphato?

Alt. Tescoban es metroban vasarolunk.

Es mennyibe kerul?

2016. okt. 29. 08:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a vanish elég jól működik, bár ha valami kajás lett, én azonnal kiöblítettem, vagy legalább beáztattam. Szerintem az egyetlen jó trükk, hogy nem hagyod rászáradni.

A másikra nincs tippem, nekem nem sárgák a textilpelusok, mert csak egy baba használta. Mosódióval mosok (a folyékony változatával), a fehérekhez folttisztító só elnevezésű szintén natúr port szoktam rakni. DM-ben, Rossmann-ban is láttam már, szerintem egész jó. Sok helyen olvastam, hogy a napon való szárítás fehérít a legjobban, ha van rá lehetőség persze.

2016. okt. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amway webshopban vagy forgalmazóknál.
2016. okt. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2016. okt. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ariel+ vansih gold a szineshez+ marhaepe szappan.

Állnak a ruhák egy jó 10 percet a folttisztiókban aztán megdörzsölöm picit. Meg egy kis vanish ariel (az tényleg jó csak drága) es mehet a mosás! 😁

2016. okt. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!