Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Anyukák. Ti kivagtatok a pici...

Anyukák. Ti kivagtatok a pici ruhakbol a cetliket? En epp rakom el a szekrenxben es ezen tunodtem. 31. Hetes kismama

Figyelt kérdés
2017. jan. 4. 12:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
En igen es ki is fejtettem, mert jobban szurhat, ha rosszul van kivágva. :)
2017. jan. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én mindenből ki szoktam vágni amúgy is.
2017. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Bildiko83@ válasza:
Szia. Én azt ajánlom, hogy ne vágd ki. Főleg azért mert, ha lesz kistesó a későbbiekben, akkor fogod tudni, hogy mekkora. Ez mind csak praktikus dolgok miatt nem ajánlom. Na meg, ha el akarod adni, mert feleslegessé válnak, akkor méret szerint tudod meghírdetni. Nekem 6 hónapos kifiam van, de eddig még sose láttam rajta, hogy zavarná.
2017. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Koszonom. Enis ugy gondolom h benen hagyom. Olyan puha h nem lehet zavaro.

A kis sapikbol kivagom de ennyi azt hiszem.

2017. jan. 6. 17:35
 15/17 anonim ***** válasza:

az a tuti ha kivágod, utána belülre beirod a nyakrészre filccel a méretét.

Én még a pamutcetlit se viselem el... jobb ha kivágod.

2017. jan. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 lany 34 válasza:
Igen ki kel vagni en kicsi koratol li vagom a cetliket es most is mikor elfelejtem a gyerek szol hogy vagjam le mer szurja...
2017. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Én sem vágtam ki csak pár ruhadarabból a címkét. Mi sok ruhát örököltünk, és nagyon rossz tud lenni a méret nélküli babaruha (főleg míg a pocakban van a Picur és nincs viszonyítási alap). Mivel én a kinőtt ruhákat is egyből méret szerint leválogatva teszem el, nekem fontos hogy benne legyen a címke.

Nagyon sok boldog pillanatot nektek!

2017. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!