Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 6 hónapos fiamnak meleg lett...

6 hónapos fiamnak meleg lett az overál. Mi az a ruha ami erre az időre megfelelő? Hol veszitek?

Figyelt kérdés
Vastagabb gyapjú filc szerű F&F es volt neki ősszel, most nem láttam h kapható. Vegyek dzsekit és egy vastagabb nacit? Elég? Fekszik és ficereg, sztem egy perc alatt a nyakába lenne a kabát.
2017. márc. 2. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Az én kisfiam 9 hónapos, én pár napja kabát + bélelt naci (harisnyával) kombinációban viszem ki. Szerintem válthatsz erre, vagy vehetsz átmeneti overált is, ami vekonyabb a télinél. Esetleg kantáros bélelt nacit, hogy ne legyen gond, ha egy picit felcsúszik a kabát.
2017. márc. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

15 fok van.

Sima baba nadrag / tipego / farmer es kabat.

Harisnya? Belelt nadrag ? 15 fokban ?? 🙄

2017. márc. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Én a 4hónaposomat tegnap előtt a 18fokban melegítő alsóban, hosszú ujjú bodyban és melegítő felsőben vittem ki. Vékonyabb kötött sapka, plusz kis takaró. És így is melege volt. Ilyen jó időben már nem kell bélelt naci meg harisnya meg overál és stb. Én éppen holnap indulok kiskabátot venni neki. Úgy öltöztesd, ahogy te is öltözöl. Pluszban esetleg egy vèkonyabb takaró.
2017. márc. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pepcoban elég jó ruhák vannak olcsón meg az Aldiban is láttam még átmeneti overált.

Én most vettem a Tescoban akciósan 1700 Ft lábzsákot. Vékonyabb ruha és lábzsák is jó ilyen időben.

2017. márc. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!