Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kaptam néhány nagyon szép...

Kaptam néhány nagyon szép állapotú bébiruhát, viszont iszonyatos állott szaguk volt. Már kétszer kimostam őket, áztattam, és még mindig érzem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2017. márc. 3. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Ha nem sajnálod én a helyedben a szó szoros értelemben megfőzném mosószeres vízben és abban hagynám egy napig ázni.


Hány fokon mostad?


Ilyet még nem láttam.

2017. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Próbáld ecetes vízben áztatni, majd utána alaposan kimosni.
2017. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak 40 fokon mertem, féltem, hogy kibolyhosodnak. Akkor megpróbálom előbb az ecetet, aztán a főzést. Szerintem ilyen "büdösen" úgysem adnám rá.
2017. márc. 3. 20:43
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Miután kimosod kiteheted a friss levegőre száradni, talán az is segít rajtuk
2017. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, a főzés segít-e. Nekem az a tapasztalatom, hogy a szagokat a legnehezebb kivenni a ruhából. Nekem volt, hogy nem sikerült. (Főzéssel viszont szinte biztos, hogy összemegy a ruha, erre számíts.)
2017. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ecet tényleg nagyon jó, és nem lesz ecet szagú.
2017. márc. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer én is kaptam ilyen ruhát, úgy a 10. mosás után múlt el a szaga.
2017. márc. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, sikerült ecettel! :) Talán nagyon-nagyon minimálisan lehet érezni még a szagot, de lehet csak beképzelem. Száradás után kiderül. :)
2017. márc. 4. 11:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Szódabikarbóna a mosópor mell€!
2017. márc. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!