Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ciki, ha a kislányomra a...

Ciki, ha a kislányomra a bátyjától örökölt fiúruhákat adom rá? Persze van néhány lányos darab is, de kabátok pulóverek, cipők mind fiúsak. Mind jó minőségű, szép, csak éppen nem kislányos

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 14:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
45%
Nem ciki. Fordítva az lenne, ha fiúra adnál rózsaszínt. Viszont használt cipőt nem adnék a gyerekemre. Tönkre teszed a lábát.
2013. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%
Nem ciki, de cipőt újat vegyél neki is!
2013. szept. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem a legjobb...attól is függ, mennyi idős a kislányod. A kabát ha belegondolsz, télen alapdarab, minden nap abban lesz, ha még a haja is rövid akkor mindenki fiúnak fogja nézni. Ha anyagilag megteheted, szerintem legalább egy lányos kabátot és cipőt vegyél neki ha nem is újat, de használtat. Én biztos így tennék.
2013. szept. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
16%
És kit érdekel ha fiúnak nézik?! Lányomat úgyis képesek voltak fiúnak nézni,hogy világos rózsaszín bundazsák volt rajta.Azon meg olyan takaró,amin rózsaszín szivecskét fogó mackók vannak,csak kék az alap színe...Szerintem semmi gáz és ciki nincs benne,ha fiús darabok vannak egy lányon...Nem jár minden nő rózsaszínben vagy lilában,mégse nézi senki pasinak őket.Sok kislányon is van pl fekete pulcsi és farmer...Attól még nem kisfiú...Viszont szerintem gázabb kisfiúra adni rózsaszín inget...Cipő legyen új csak és ennyi.
2013. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%

Nem ciki. Ha anyagilag nem engedhetitek meg magatoknak az újakat, akkor meg főleg rá se ránts, ki mit mond. Ha valamit nem szeret a kislány, vagy te érzed úgy, hogy egy-egy túl fiús darab már túlzás, akkor azokat tedd félre.

Én azt csinálnám, hogy a kiegészítők viszont lányosak legyenek, a sapkák, sálak, kesztyűk, zoknik, hajcsatok, stb. sokat dobnak a dolgon, vagy amit lehet, akár át is alakíthatsz.

2013. szept. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy csecsemőt néznek fiúnak az egy dolog, de ha idősebb kislányt akkor az rosszul eshet neki! Nekem lányos ruháim voltak de rövid hajam, és mindenki fiúnak nézett , nagyon utáltam.
2013. szept. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%

Cipőt csak újat adnék rá.


Ruhákat egyszerű megoldani,kisfiúsra vasalsz ilyen rávasalható matricát,lányosat,máris lányosabb a felső.

Nadrág,body,ezekből a kék,zöld is tökéletes lánynak.

2013. szept. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nekem bátyám van, sok megörökölt cuccom lett tőle, persze én alapból is fiúsabb kiscsaj voltam. Én úgy válogatnék, hogy egy barátnőt áthívnék, és miközben átnézitek a ruhákat, eltudjátok dönteni, hogy ő, mint külső szemlélő, hogyan látja. De szerintem otthonra pl tök mind1 hogy kislányos-e, vagy télen, a kabát alatt ki látja..
2013. szept. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyi idős. Ha baba, engem nem érdekelne, és őt sem. :)
2013. szept. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Én a kislányomnak vettem pár szép, lányos ruhát. Ezeket akkor adom rá, ha megyünk valahová. Itthon játszani tökéletesen megfelelnek a bátyja ruhái is. Falun lakunk, családi házban, az udvaron senki nem szólja meg. :)
2013. szept. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!