Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Néhány hónapja voltam orvosnál...

Néhány hónapja voltam orvosnál, a ciklus 13. vagy 14. napján. Látta az érett tüszőt azt mondta, hogy most próbálkozhatunk, mert szép érett. Hát azóta senics semmi. Nem vett észre az orvos valamit?

Figyelt kérdés

Már több mint fél éve szeretnénk babát. Néhány hónapja voltam orvosnál,a ciklus 13v 14. napján. Látta az érett tüszőt azt mondta, hogy most próbálkozhatunk, mert szép érett. Hát azóta senics semmi.A mensim átlagos viszont az ovu teszt soha nem mutat peteérést, a második csík mindig halványabb egy kicsit a kontrollnál.Ezt mondtam neki, azt mondta, hogy nem annyira megbízható a teszt.

Szerintem jó orvos, de lehet hogy valamit nem látott?


2008. febr. 16. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Ha van második csík akkor az pedig babát jelent!!! Azt írod mindig???? Hányszor volt a teszt pozitív? Hány hónapon át??? Minden hónapban "elvetélnél"??? Figyi feltétlen válts orvost!!!!! Ha teheted!

Próbálj ki más fajta teszteket is! Tünetek???

Remélem nincs baj! Kitartás és sok sikert! :)

22 hetes kismami

2008. febr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem az első válaszadó elnézte, Te az ovu tesztről irtál. Az, hogy az uh látott érett tüszöt még sajnos nem jelenti azt, hogy abban a hónapban teherbe esel. Lehet ugyan, hogy a petesejt megtermékenyült, és a beágyazodásnál történt valami. Tegnap olvastam én is utána az ovu teszteknek és ott olvastam, hogy vannak hónapok amikor nincs tüszörepedés. Ha ez 1-2 alkalom az még nem baj. Viszont ha 4-5 hónapon keresztül sincs tüszörepedés akkor orvoshoz kell fordulni. Abban nem tudok segiteni, hogy maradj e a dokinál. Hallgass a szivedre.
2008. febr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen ovulációs tesztet írtam. Én is úgy tudom ha 3 hónapig nem mutatja, az baj. Ilyenkor írja az orvos a gyógyszereket. Pl amit olvastam a clostibegy-t(ha így kell írni)?
2008. febr. 16. 11:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos az érett tüsző nem jelenti a teherbeesését. Én 1 év próbálkozás után mentem dokihoz. Gyógyszert is kaptam, és az első hónapban 2 pete, a másodikban 1 pete, és csak a harmadik gyógyszeres ciklusban sikerült teherbe esnem. Azóta egy locsi-fecsi ovis csajszink van :)
2008. febr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!