Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Legfeljebb hányadikos kislány...

Legfeljebb hányadikos kislány hordjon fehér harisnyanadrágot?

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Korhoz kötött? Nem is tudtam.


Addig, amíg szeretne. "Nagylányként" is hordhat.

(Jut eszembe, az egyetemi gólyabálon is fehér volt rajtunk a nyitótánchoz...)

2017. márc. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rábíznám ezt, ameddig neki tetszik. Alsó tagozatban amúgy még teljesen jó, felsőben szerintem már nem vennék neki olyat magamtól. Oké nincs előírva rá korhatár, de pl én nem vettem volna fel már szívesen 12-13 évesen, és felnőtteken sose látok a mai napig, kivéve persze olyan alkalmat , amit az első írt.
2017. márc. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a fehér harisnyanadrág felnőtt lányon nagyon szexi lehet!
2017. márc. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem sincs korhoz kötve!Anno,én mikor általános suliba jártam(1984-1992)Nem csak az alsó tagozatos lányok hordtak fehér harisnyanadrágot.Ugyanúgy viselték a hetedikes,nyolcadikos lányok,sőt mi több a tanárnők is.Persze a legtöbben úgy néztek ki benne,mint egy fatuskó,mert nagyon harmónikázott a térdükön,de olyan is volt,akinek kifejezetten még jól is állt,például a tanárnőkön.De hát akkor még nem nagyon volt másfajta harisnya,mint manapság(az a bordázott patentkötésű) és főleg téli időszakban kellett fölvenniük,ha a suliban ünnepség volt,a hideg miatt.Legalább is én így emlékszem.
2017. márc. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nincs korhoz kötve. Nem lesz automatikusan ciki, mert elmúlt x éves.
2017. máj. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!