Elfogadnád a babaruhákat?

Figyelt kérdés
3. Babánkat várjuk. Van egy kislányunk és egy kisfiunk. És úgy néz ki megint kislány lesz, szóval van kitől örökölni ruhákat meg ugye én szeretnék neki is újakat venni. De sógornőm már kijelentette hogy majd ad nagyon sok kisruhát. Neki két kicsi lánya van. Nem szertném megbántani, de én tárolgatni se akarok egy halom ruhát. Mit mondjak Neki ha megint megemlíti?
2017. márc. 21. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
" Jajj Gizi, nagyon kedves vagy, de direkt elraktam a lanyos ruhakat, meg szeretnek is par ujat venni majd , igy koszonjuk nem kerjuk "
2017. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Jol esne, mar csak a gesztus is. Elfogadnam es ahogy novi ki a babam, ugy adogatnam neki vissza oket. Nem tarolnam. Azt meg senki nem tartaná szamon, h 2x hordta az adott darabot a babad v 20x.
2017. márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Megmondanám, hogy nagyon kedves tőle, és bár nekem is van sok, meg újakat is vennék, azért szívesen átnézem, mert biztosan találok közte olyat, ami tetszik. Pár darabot kiválogatsz (még jó is lehet, néha kincseket lehet találni ilyen öröklött cuccok között), mindenki jól jár és ő sem sértődhet meg.
2017. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Köszönöm, de nincs rá szükségünk. Egyszerűen, kedvesen, akkor nem lesz min megsértődni. Neki is meg kellett volna kérdezni, hogy szükségetek van-e rá esetleg.
2017. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi ezen olyan bonyolult. Sógornőm most vár babát, felajánlottam neki pár dolgot, ő pedig megmondta hogy kérik vagy sem. Ha igen, odaadtam, ha nem, eladtam. Nem lenne semmi értelme annak hogy odaadom aztán ő visszaadja fél év múlva úgy, hogy rá sem nézett.
2017. márc. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!