Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elfogadnád az idegen által...

Elfogadnád az idegen által felajánlott használt babaruhákat?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 11 hetes. Nővérem által nagyon sok kisruhát fogunk kapni, amibe van a rövidtől az overálig minden. Ezek mellé, jön a hordozó, az etetőszék, és a kád álvány. Ezeket meg kapjuk. De a párom folyamatosan azzal jön, hogy ahol dolgozik, a főnökének is van egy kisfia, és majd az ő ruháit ide adják. Elsőre még azt mondtam hogy jó, de erről még rá érünk beszélni. De amikor majdnem mindig ezzel jön haza, már kicsit zavaró. Kicsit én idegenkedek ettől. Nem azért mert finnyás vagyok vagy ilyesmi. De a babák olyan hamar nőni fognak. Meg úgy gondolom hogy az a 6zsák ruha amit kapni fogok, meg amit én is veszek, meg amit mindig ajándékba kapni fog néha néha, doszt elég lesz. Ti hogy vagytok ezzel? Tényleg buta vagyok hogy nem akarom az én általam idegen embertől a ruhát elfogadni ?
2011. jan. 31. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne fogadnád el?Ha több ruha van az csak jó.Ha szívesen adják, fogadd el, aztán meg majd Te eldöntöd, mi az amit használsz-ha használsz belőle.Passz.Ne csinálj belőle ügyet.
2011. jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
én elfogadnám, hiszen most is mindenhol ilyennel találkozom. mindenki, távolabbi ismerősök is szívesen segítenek, ha tudnak. elfogadom, van amit kölcsönbe kapunk, de amit örökbe és később majd nem kell nekünk, azt én is továbbadom majd, jó érzés ha másokkal jót tehet az ember. és az is jól esik, amit most nyújt mindenki felénk. a konkrét esetedben pedig: ruhából sose lehet elég, legalább tudsz válogatni, ha sok ruhája lesz, ritkábban kell mosnod.
2011. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy fogadd el.
2011. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nem kell én megadnám a címem :)) Szerintem élni kell ezzel a lehetőséggel!
2011. jan. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A párod főnöke csak rendes akar lenni. Más főnök le se ejti, ha az egyik munkavállalójának gyereke lesz.

Ha turiból v. online vásárolsz ruhát, azt is idegentől veszed. Én elfogadnám simán. Ha örökbe kapjátok, átnézed, kiválogatod, legfeljebb ami nem kell, nem tetszik, továbbadod valakinek, vagy adományként odaadod.

2011. jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én elfogadnám a helyedben.
2011. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket. Ha kisfiú lesz akkor igénybe tudjuk venni, de ha lány akkor nem.
2011. jan. 31. 13:41
 8/14 anonim ***** válasza:

De jó nektek. Mi megkapjuk a sógorom gyerekének a kiságyát a pelenkázó komóddal. És ennyi. Ha lány lesz akkor talán ángyimtól kapunk ruhát, de nem bízom bízom benne. Ha fiú lesz, akkor senkitől sem fogunk tudni kapni ruhát.

Örülj neki, én tuti oda meg vissza lennék a boldogságtól. Sőt az is lehet, hogy tele van unisex ruhácskákkal.

2011. jan. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szia


nekünk nem is kellett 56/62 ruhát venni (babakocsi,autósülés,kiságy) annyit kaptunk, kislányunk lesz, csak fiús családból adtak ruhákat és talán 2-3 db van közte ami kifejezetten fiúsabb, én nagyon örültem nekik, rengeteg pénzt megspóroltunk, amit más babaholmikra tudunk így költeni.A kiságyba meg vettünk új matracot.

Szerintem mindent fogadjatok el, ami nem kell azt úgyis visszaadjátok. Elég drágák a babaholmik és nem sokáig fogja az első méretet hordani.

Ha a higiénia miatt aggódsz egy mosás és vasalás mindent megold, az újakat is úgyis kell.

2011. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem mind a 3 gyereknél be kellett vásárolni mert semmit nem kaptunk-soha :)

Örültem volna egy ilyen jótét lékelnek.


Most várom a 3. babát-egy ismerősömtől kaptam 5 bodyt ajándékba, nagyon örültem neki. Annyival kevesebbet kell megvennem :)


Szóval, le a kalappal a rendes főnök előtt :)

2011. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!