Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A harisnyanadrágot, vagy a...

A harisnyanadrágot, vagy a cicanadrág + zoknit szereted jobban?

Figyelt kérdés

2017. márc. 29. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

Cicanadrág zokni

Harisnyát sosem adok rá

2017. márc. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
2 evesem van, meg soha nem volt harisnyaja es nem is lesz ( fiu )
2017. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
7 hós, harisnya, rá leggings. Jobban tetszik a cicanaci+zokni, de minden lecsúszik még a lábáról, illetve bőven elfér időjárás végett a harisnya a naci alatt
2017. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A cicanadrag+zokni miert jön be mindenkinek jobban?
2017. márc. 29. 14:15
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

kisfiam van, úgy 3 éves koráig harisnyát hordott, ha szükség volt aláöltözetre.

mivel fiú, cicanacit sem adnék rá, amióta ovis, azóta hosszú szárú alsót, jägerlasót kap télen a nadrágja alá.


hogy miért? mert viszketésem van attól, ha a kisfiúk harisnyában (és de pláne ha még erre rövidnadrágban) rohangálnak az oviban... az enyém ugyan nem fog! a hosszúszárú alsóban meg pont ugyanúgy nyugodtan ellehet, mintha harisnyában lenne.

ráadásul a harisnyát nem tudja felhúzni egyedül és nem is akarja. a nadrággal, zoknival nincs ilyen gond.

2017. márc. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Időjárásfüggő, hogy mit adok rá. A harisnyát jobban szeretem, mert pár perccel tovább tart míg leveszi (a zokni egy pillanat), de sajnos bentre már meleg.

1,5 éves kislány

2017. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk a cicanaci és zokni kombináció teljesen esélytelen, mert a lányom két másodpercig tűri meg magán (másfél éves). Úgyhogy harisnyanadrág. De még van , hogy azt is leveszi.
2017. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

nekem azért tetszik jobban a naci-zokni, mert azt egy bodyval simán ráadhatom. A harisnya+body az nekem annyira nem tetszik.


Meg nekem mondjuk azt mondta a védőnő, hogy a harisnya zavarja a lépegető-reflexét, bár nem tudom, van-e benne igazság, mert szokott őrült nagy marhaságokat mondani

2017. márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
most mit lehetett azon lepontozni, hogy NEKEM mi tetszik??? Agyatlanok...
2017. márc. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Majdnem 7 éves lányomon cicanadrág zoknival inkább felül meg ruha .
2017. márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!