Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kisiskolás kisfiatok milyen...

Kisiskolás kisfiatok milyen ruhába jár iskolába?

Figyelt kérdés

Nekem most lesz elsős, és picit tanácstalan vagyok, hogy milyen ruhákat vásároljak neki. Márka is érdekel, melyik tartós.

Minden szünetben ki fognak menni az udvarra, ami játszótér.

Melegítőalsó vagy inkább egy farmer jellegű nadrág bírja a strapát? Milyen cipő legyen?


2017. aug. 24. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
14%

Nálunk az egyenruha a módi az osztályban.

Egyen van ruha,a többin nincs.És minden nap más gyerek lehet ruhában.

2017. aug. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:D
2017. aug. 24. 10:24
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem ugynaúgy fog ültözni a gyerek, mint ahogy oviba járt. az ócska ruhákat oda sem adtam rá, max du a homokozóba... szóval akár normális melegítő (decathlonban vettünk 3 garnitúrát), akár vmiféle vászongatya... amelyik előbb a kezembe kerül a szekrényből.

cipője is decathlonos, évek óta ugyanazt a fazont használjuk, így nem kell kínlódni a próbálással, szimplán csak rendelek eggyel nagyobb méretet.

2017. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én vegyesen vásároltam be, nem tudom, hogy melegítősök vagy farmerosok lesznek a többiek, de első nap ez lesz majd:

[link]

Kéket és szürkét választottam.

Illetve vettem normál fazonút is, ha arra lenne szükség:

[link]

Melegítőt nem vettem, abból rengeteg van itthon.

Amúgy legtöbbször innen szoktam ruhákat vásárolni (online szeretek rendelni), meg időnként a nextdirect-ről. Meg ha arra járunk, akkor F&F, C&A, Takko ruhákat is veszek, meg néha Pepco, utóbbit inkább játszósnak.


Sima utcai sportcipőben megy, de nálunk vinni kell váltócipőt is, az meg egy kényelmes vászon félcipő lesz.

2017. aug. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Szabadudőben természetesen nem, sosem engedem abban utcára. Farmer és póló kombóban fog járni.
2017. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért nem léphet egy gyerek szabadidőben az utcára?!
2017. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Mert az nem utcai viselet.
2017. aug. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fiaim mindig polo,+farmernadrág jártak ,járnak ,lányom meg hasonloan mint oviba ,leggings+polo farmer+polo ,ruhákba .

Nem márkára kell menni én nem ara mentem ,megyek,igy van f&f ruhák,pepco,h&m c&a kik.ruhánk lidl, is ára megyek.

2017. aug. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekunk is farmer (vagy rovidgatya) es polo. Meg sportcipo. O most volt elsos es nem hasznalodtak el a cuccai (inkabb kinotte oket). Az oviban a benti meg az udvari ruhaja melegito volt, az utcai meg farmer. De a suliban nem oltoznek at.

(Amugy az A betus madaras nagyaruhazban sokszor olcsobb a farmer, mint a melegito, es jol is nez ki. En ott veszem legtobbszor. Vagy az L es A betus nemet diszkontokban.)

2017. aug. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
37%
Az én fijam most fog másodikba menni. Anyus félig kinyúlt 18 éves matrozblúza meg a Sanyi bácjai legalább ennyi idős ejtőernyő nadrágja volt a kedvence, emelett persze elmentünk mi az asszonnyal az osanba bevásárolni nehogy megszólják hogy csak régi ruhájai vanak a gyekrekünkek. Mert ház mezőkeresztúron sincs máshugy ez mint a nagyvárosi iskolákban ahol már tévéből tanulnak meg írni is meg olvasni. Egyszer volt hogy megverték bár szerintem csak elesett és nem merte elmondani hogy megverték és ezért inkább elesett miután megverték mert 799Ft-os akciós nájlon coras póló volt rajta. De aztán bementem megmondjam az őszintét hogy nem lehet mindenkinák nájki meg drága ruhája.
2017. aug. 26. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!