Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen márkájú őszi cipőt...

Milyen márkájú őszi cipőt vegyek holnap a 17 hós lányomnak?

Figyelt kérdés

Annyit mondott a háziorvos,hogy magad szárú legyen. Az Elephanten jó? Első gyerek,első zárt cipő,fogalmam sincs.


Azt honnan tudom,ha szupinált kell?


2017. szept. 3. 21:05
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*magas szárú. 14 hósan indult el,eddig szandálja volt.
2017. szept. 3. 21:06
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

A járás elkezdése utáni orthpoédua vizsgálaton mit mondtak?

Ha semmi gond akkor minőségi bőr cipőt. Az elephanten és a dd step nem az. Ami jó superfit, primigi, pablovsy, richter, geox.

2017. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem voltunk nem küldtek nem is tudtam h van ilyen
2017. szept. 3. 21:24
 4/17 A kérdező kommentje:
Nyíregyházán hol lehet ilyen cipőket venni?
2017. szept. 3. 21:25
 5/17 A kérdező kommentje:
Utána olvastam közben,önálló járás elsajátítása után 4-5 hónappal ajánlják elmenni szűrésre. A lányom még csak 3 hónapja jár,lehet ezért nem mondta még a védőnő.
2017. szept. 3. 21:29
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk Richter van most, de az első cipője pl DDStep volt. Nem tudom kiért gondolja az előző válaszoló hogy ezek (DDStep, Elephanten) nem minőségiek, nyilván nem a 2500 forintos modelleket kell választani, de ezekből is van jóféle, bőr, magasszárú, lábat jól tartó cipő.
2017. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Valakinek csak a 40ezres jó. Nekem külön kiemelte a védőnő,hogy felesleges olyan drágát venni. Sok olcsóbb (10-15ezres) is van olyan csak meg kell nézni,milyet veszek
2017. szept. 3. 21:57
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk bevált az elephanten. Szandál is ilyen volt meg a a zárt cipője is.
2017. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%
A fent említetteknek nagyon rossz a talprészük. Egyszer fiamnak kerestem cipőt telefonon és mondtam az eladónak a kritériumokat és, higy ne dd step legyen, mondta, hogy ők azt nem is tartják annyira rossz a talpa. Orthopédiára: nekem a gyerek doki és az orthopédus is azt mo dta, hogy amint elkezd járni vigyem. Elephantent egyszer vettem, mert hirtelen kellett és nem volt más, gondoltam 1 hétig jó lesz amíg tudok rendeset venni, nem így lett egy nep alatt dörzsölte véresre a gyereklábát a vacak varrás zoknin kereszrül.
2017. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
D.d.steppel kezdtük és annyira bevált, higy azóta is csak ezt a márkát veszem. Könnyű, rugalmas a talpa, nem a méreg drága kategória és strapabíró. Az első cipőjét egyébként is 6 hét után kinőtte a lányom. Az Elephanten talpa nekem kicsit merevnek tűnt, a Primigi és a tőbbi fent említett szintén kemény talpúak.
2017. szept. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!