Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen márkájú őszi cipőt...

Milyen márkájú őszi cipőt vegyek holnap a 17 hós lányomnak?

Figyelt kérdés

Annyit mondott a háziorvos,hogy magad szárú legyen. Az Elephanten jó? Első gyerek,első zárt cipő,fogalmam sincs.


Azt honnan tudom,ha szupinált kell?


2017. szept. 3. 21:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Sokfajta márkájú cipője szokott lenni.


Hajlékony talpat, stabil bokát nézek, na meg hogy bőrből legyen.


Van vacak elephanten szandálja, zokni nélkül isincs baja a lábának, de zokniban próbáltuk és a kislábujja folyton kikandikál egy rossz helyen lévő lyukon.


Szerintem ne a márkád vedd meg, hanem a terméket.


Menjen pár kört benne a boltban, nyomkodd meg a talpát, hajlítgasd a cipőt, simítsd végig az ujjad belső felével a varrásokat belülről.


A ddstepnek gyakran túl széles az eleje szerintem, lötyög benne a gyerek lába, azért jár benne furcsán.


Vettem már szövetcipőt is neki tavaszra, szerette, kényelmes volt, szellőzött.

2017. szept. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%
A "vacak" ddStepről csak annyit, hogy a barátnőm dongalábbal született kislányának az ország legjobb ortopéd orvosa ezt ajánlja...
2017. szept. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
26%

A dd step harántemelős, amire az egészséges (!) lábnak semmi szüksége.

Egy dongaláb minden csak nem egészséges.


Mi Szamost veszünk, abból is szupináltat, mert hipotónia miatt nagyon bedől a bokája.

De van nem szupinált is a Szamoson belül.

2017. szept. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Érdekes, nem rég tettem fel egy kérdést arról, vajon jó-e az elefanten cipö, és senki nem írt róla rosszat,talàn egy valaki nem szerette, de az ö ismeröseinek is bevált. El is mentem megnézni, talàltam egy modellt, ami nagyon tetszett,kívül-belül bör, a talpa hajlékony, a bokáját tartja, és az orra is elég széles hogy a lábujjai mozogni tudjanak benne (18 hónapos, ez a 3. cipöje) szôval nem tudom mi a gond vele, nekünk megfelel, hogy mennyire tartós azt még nem tudom, de 2 év garancia van rá,szóval talán ezzel sem lesz gond. Szerintem nyugodtan vehetsz neki ilyen márkájút.
2017. szept. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Megvettük a cipőt, sajnos csak ddstep volt...minden(!) cipőboltot bejártunk a városban,szerintem vagy nem is volt magasszárú,bőr cipő márkásabb,vagy már elvitték... :(( Szamos lett volna,de csak szupinált volt,azt meg orvosi ajánlás nélkül én nem veszem meg.

Magas szárú,kemény kérgű,hajlékony talpú kis cipő amúgy. Gondolom Budapesten vagy más nagyvárosban nagyobb a kínálat. Elefantenből nem is volt méret,a többit meg egyáltalán sehol nem is láttuk (geox és társai.) Ha valaki tud ajánlani olyan boltot,ahol nem voltunk,a téli cipőjét ott venném meg. Amúgy Nyíregyházán lakunk.

2017. szept. 4. 13:54
 16/17 A kérdező kommentje:
Amúgy elkeserítő,hogy hajlandó lettem volna többet kiadni érte,utána járni,hogy a legjobbat kapja,és nincs választék...no comment.
2017. szept. 4. 13:56
 17/17 anonim ***** válasza:
A D.d.step nem harántemelős. Illetve használója válogatja. A kivehető betétjén van egy enyhe harántemelő, amit le lehet ról la venni és sima, emelés nélküli lesz. Én is mindig leveszem róla.
2017. szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!