Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Októberben születő babák...

Októberben születő babák anyukái. Ti milyen ruhákat vesztek a babátoknak?

Figyelt kérdés

Milyen méretű ruhákat és milyen típusúakat?

Voltam több üzletben is és döbbenten vettem észre, hogy alig lehet kapni 56-os ruhákat, főleg rugdalózókat. Az eladó mondta, hogy mivel most már nagy babák születnek 62-es a legkisebb, ritka kivétel amikor van 50-es vagy 56-os.

A rugdalózók meg 2 részesek lettek, egybe részest alig találni vagy csak pizsamát aminek nincs talprésze.

Ti hol veszitek vagy vettétek a ruhákat?



2017. szept. 4. 11:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Főleg Tescoban vettem. A lányunknak több 56-os méretet vettünk. Születése után kellett egy darabig 50-es, de azt is kaptunk simán a Tescoban (sőt 44-es méretet is árulnak).

Minőségben jók, nem nyúltak meg.


Szokott lenni Lidlben is, ott is szoktam venni.

2017. szept. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Tesco, c und a, h&m. Mindben találsz 56-os body-t, rugdalózót. Tescoban 46-os koraszülött is van.

Lidl, Aldi nem tart állandóan. Ezekben valóban 56/62-es kettősméret a legkisebb, ami sima számozású 62-esnek felel meg, de egyébként jó minőség.

2017. szept. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*44-es akart lenni az a 46-os
2017. szept. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Hát nem tudom, hogy te hova mentél vásárolni, a rugdalózó alapdarab, mindenhol van, bár nem olcsó, egy őszi babának pedig a legfontosabb ruhája lesz a hosszúujjú body mellett, a kising ilyesmi kb. tök felesleges ha van rugdalózója. Én 56-os méretböl a h and m, brendon és a babavár oldalakról rendeltem, a lányom 3 hónapos koráig 56-osat hordott, de van olyan csecsemő, aki nem ilyen kicsi és tényleg nem kell 56-os ruha.
2017. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem a fiam 51 centivel, a lányom 48 centivel született. Neki 50-es is kellett vagy 2-3 hétig. Tescoban vettem a legtöbb ruháját, mondjuk 50-es kevesebb van, 56-os szerintem bőven. A H&M-ben is szoktam vásárolni de ott nem nagyon láttam 56-os kislány rugit, kicsit furcsálltam én is, lehet csak rosszkor néztem vagy tényleg nincs ott sok.

A fiamnal szeptember 30-ra voltam kiírva, 62-es overált vettem egy vékonyabbat őszre meg egy vastag bundazsákot. A vastag nem nagyon volt kihasználva, lehet inkább 68-ast kellett volna, gyorsan nőtt a fiam. Bár ha október közepe-vége a dátum, akkor szerintem a 62-es bőven jó. Rugit vettem 56-os és 62-es méretben is pamutot is meg plüsst is. Body szintén ebben a két méretben rövid és hosszú ujjú is. Kis talpas nadrágokat is vettem. Hálózsákot csak 1 hetes korában, a lányomnál már előre megvettem, 68-as talán a 0-6 hós méret. Meg vastag pulcsi féléket is vettem, sapit vékonyat, vastagabbat.

2017. szept. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tesco, c&a, h&m, scamp és Auchanban néztem eddig és Ott nem voltak. Főleg fiúknak nem. Remélem azért mert még nem jöttek be az őszi ruhák.
2017. szept. 4. 12:49
 7/13 anonim ***** válasza:
A tescoban vettem teljesen fehéret, tehát unisex rugit, hosszúujjút nyár közepén, lábfejeset, 3 van egy csomagban 3 ezerért.
2017. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó newbornt? Mert nagy méretűt én is láttam de kicsit nem. Ezért is kérdezem hogy hátha én vagyok csak ilyen béna. 😊
2017. szept. 4. 13:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen newborn volt, nagyobb ruhát csak most rendeltem először.
2017. szept. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mekkora tescoba jársz te?

Évszaktól függetlenül mindig találok bodyt és rugdalózót is minden méretben. Annyi hogy rövid ujjú bodyból érdemes most betárazni, mert ha elfogy, tavaszig nem nagyon lesz (pedig a legnagyobb télben is az a legjobb rugdalózó alá, nem a hosszú ujjú).

2017. szept. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!