Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Októberben születő babák...

Októberben születő babák anyukái. Ti milyen ruhákat vesztek a babátoknak?

Figyelt kérdés

Milyen méretű ruhákat és milyen típusúakat?

Voltam több üzletben is és döbbenten vettem észre, hogy alig lehet kapni 56-os ruhákat, főleg rugdalózókat. Az eladó mondta, hogy mivel most már nagy babák születnek 62-es a legkisebb, ritka kivétel amikor van 50-es vagy 56-os.

A rugdalózók meg 2 részesek lettek, egybe részest alig találni vagy csak pizsamát aminek nincs talprésze.

Ti hol veszitek vagy vettétek a ruhákat?



2017. szept. 4. 11:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Inkább ti hova jártok? Eddig a pólusban és voltam meg a környező városokban (Gödöllő, Fót, Dunakeszi).
2017. szept. 4. 13:41
 12/13 anonim ***** válasza:
Én a tesco fogarasiban vettem. De netröl is tudsz rendelni máshonnan, az előbb írtam pár helyet.
2017. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én kezdésnek turiztam a rugdalózókat. A kis méretek nagyon szép állapotúak, újszerűek. 52-eseket vettem belőlük 4-5 db-ot. Nem bántam meg mert jó minőségűek voltak szuper áron, és hamar ki is nőtte őket. Október közepén született a lányom. Aztán a nagyobb méretekből én is teljesen újat vásároltam később.
2017. szept. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!