Hol tudnék baba ruháknak vállfát venni?

Figyelt kérdés
Ahol találtam a felnőtt vállfánál kisebbet, az is óriási volt, esélytelen, hogy az apró, pici ruhákat fel tudjam rájuk akasztani. Van esetleg valahol?
2017. szept. 28. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Bár én inkább hajtogatok, mint akasztgatok, az F&F-es ruhák miatt egy rakás babaméretű vállfánk van már. Jók a ruhák is, érdemes lehet szétnézni.


Szerintem ha jó passzban elkapsz egy alkalmazottat a Tescoban, tud segíteni, biztosan sokan otthagyják. :)

2017. szept. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a Kikben és a Kikában is vettem már, a Kikben olcsóbb. :)
2017. szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kikben vettem, de pl a tescoban a ruhákhoz adják
2017. szept. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én jófogáson vettem. Pl:

[link]

[link]

[link]

[link]


De van még egy csomó hirdetés fönt, csak rá kell keresni, hogy "vállfa". ;)

2017. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
IKEAban van a gyerekosztályon több darabos csomagban! Jó erősségű, színes műanyagok.
2017. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Auchan gyerekruha osztályán is van színes, 4-5 darabos csomag.
2017. szept. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ikea, Pepco. A H&M-ben ès a Tescoban pedig oda adják a ruhával együtt. De ha megkérdezed pl a H&M-ben, lehet, hogy adnak pluszban is.
2017. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Most jöttem meg a Kik-ből, nagyon jókat sikerült vennem aprópénzért.
2017. szept. 28. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!