Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Anyukák, tii mennyit költötök...

Anyukák, tii mennyit költötök méretenkent baba/gyerekruhara?

Figyelt kérdés
Szoval az erdekelne, hogy a csalad osszbevetelehez viszonyitva ( azaz mennyi bevetele a csaladnak) mennyiert veszitek babaruhakat es gyerekruhakat. Ujat vesztek inkabb vagy hasznaltat? Milyen markakat?
2017. júl. 8. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Potom összegeket. Pl tavalyi gatyói jok rá most is, kaptunk pár pólót, tavalyi tavaszi kabátok is jok, stb.

Nem a márkát, minőséget nézek csak.pl ne szintetikus pamut legyen amire pamutot írnak, ne "szétnyulos"pulover az a pulover, stb


Inkább a cipők az igazi kiadás.


Egy bokatartás javitos 10.000 alaphangon es abbol kell otthonra, bölcsibe, hidegbe, melegbe, kb 4 cipo egy szezon, ha nem motorrozza le az orrát lyukasra..


Dechmannosak totál rossz egészsegi szempontbol (inkabb nagyobb gyerekekbek valo akiknek már mindegy miben járnak) de pl adidas, nike gyerekciponek nincs tartása...belul a talp alatti rész kemény..de ált. 6000 ft köruliek. Drágább nem éri meg mert akkor már egészséges bokatartosat rendelek inkább 10 ezerért.


A kinaisakat 2-3000.- meg lehetne cserélni két hetente mert papircipők.



Most vált méretet. Kell egy uj kinti cipő, kinti szandi, ovis szandi, jatszos cipő, esöbe cipő, strandra valami, itthonra valami..

Ki se számolom

2017. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
*Baba es kisgyermek rucikkal is el voltunk mindig halmozva rengeteg ujjal is.
2017. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Mindig újat kap. Cipők 18-30ezer között darabja (a szandi csak 18, csizma 30). Ruhák szezononként 50ezer körül, kivéve télen akkor 80-100.
2017. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Koszi a valaszt!

Utolso, nektek mennyi a csaladi osszbevetel havonta?

Mert en is ujakat vennek, de ferjem szerint ahhoz tobbet kene keresnunk.

2017. júl. 9. 08:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ujat is használtat is veszek ,márka nem számit csak hogy tetszik jó rá,és az ára ,én pepco,lidl,tesco,kik,tacco,c&a kiárusitáskor szoktam figyelni,kupon akciot,stb de vetem már más anyukáktol is kg hádában,darabárasnál féláras hónapokban.mi sokat költünk még igy is igaz 3 gyerekünk van .
2017. júl. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A két nagy (4 és 9 évesek) fejenként:

Tél kb. 80-100ezer

Ősz és tavasz 50ezer

Nyár 40ezer vagy még annyi sem, mert max szandál és pár rövidnadrág, fürdőruha.


A kicsi (9 hónapos) is kb. ennyi, legfeljebb egy 10-essel olcsóbb, viszont neki nem szezont nézek, hanem kb 3 havonta van méretváltás. Tehát ő több.


Ebben nincs benne a nagy sportruházata (foci), mert az szezononként plusz 30-50ezer, persze ez főként cipő (terem, műfüves, stoplis)


A bevételünk változó, de 500 felett van mindig.

2017. júl. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 pbani válasza:
Én sokszor megveszem a használt ruhát, de csak ismerősömtől. Sok új ruhát is veszek, de igyekszek inkább akciós vagy leértékelt darabokat venni, mert éppen csak már pár db van belőle vagy csak már megy ki a szezonból /tescoban gyakran van ilyen/. Érdemes elmenni a pepcoba, ott sok olcsó ruha van, de nem mindig minőségi, azért sok jó ruhájuk is van. Sajnos van, hogy csak egy párszor veszi fel és vehetek neki másikat, mert kinőtte, és én inkább megveszem neki a játékot gyümölcsöt vagy elmegyünk az állatkertbe stb abból a pénzből, amit megspórolunk a ruháin. Lábbelit azt újat, de nem feltétlenül márkásat, de mindig megnézem, hogy tartsa a kis lábát. Sajnos cipővel szandival sokszor befürödtem, mert a kisfiam szeret motorozni, és míg nem vettem neki cipővédőt addig gyakrabban vettem neki másikat, mert kidörzsölte-lekopott-kilyukadt. Pedig csak 2,5 éves :)
2017. júl. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Nem sok perpillanat sajnos. Olyan 550 körül.
2017. júl. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!