Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 3 évesnek milyen kesztyűt...

3 évesnek milyen kesztyűt (overált) vesztek?

Figyelt kérdés

Kicsit talán korai de hétfőtől lidl akció! :)

3 éves gyereknek egyujjas vagy ötujjas kesztyűt vesztek inkább?

És ha már... Overálból egy- vagy kétrészeset? Ez csak kíváncsiság, én kétrészes párti vagyok.

Köszi


2017. okt. 4. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Overálból én amikor 3 éves volt a fiam még kétrészest vettem. Fetrengett a hóba és nem volt gond, szintén LIDLbe vásároltuk. Egy részes akkor jó ha sokáig vagytok kint pl szánkózni mentek, vagy ha az ovi kér bentre is (nálunk a bölcsi kért külön), de a kétrészes jobb, mert ha bementek valahova akkor leveszed a kabátot róla és nem sül be.

Kesztyűből én kötöttből vagy zsenilia anyagból 5 ujjast vettem anno és orkánosból egyujjast vagy minek mondják.

Kell több kesztyű, mert inkább mikor hó van akkor szükséges az orkános vastag. Kötöttből és érdemes egy vékonyabbat és egy vastagabbat venni.

2017. okt. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szóval még helyett már kétrészest vettem :)
2017. okt. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ötujjasat csak abból egy vékony zseníliát és egy vastagot.


Overálból kétrészest, de a lidl mellett a dechatlonban is jók szoktak lenni

2017. okt. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egy- és kétrészest is vettem overálból a 3 és a 1,5 évesemnek is. Kesztyűt 5 ujjasat vettem a 3 évesnek, a 2 ujjas már tavaly is rossz volt, nem tudott vele még a szánkóba se kapaszkodni, mindig levette.
2017. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én extrém béna voltam az egyujjas kesztyűkkel. Az 5 ujjasat hamarabb ráadtam a gyerekre mint azt. Overálból amióta ovis 2 részest veszek és tartalékba overál nadrágot még egyet.
2017. okt. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pont az ötujjas kesztyűt nem tudtam sokáig ráadni. Overálból, amíg nem volt ovis az egybe overált szerettem. Így nem csúszott le a nadrág, az volt a kényelmesebb és öltöztetni is ebben volt a legegyszerűbb. Oviba már csak a két részes jöhetett szóba.
2017. okt. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 részesít vetem ovis kora óta lányomnak kesztyüt vékonyabb van 5 ujjas ,
2017. okt. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!