Kiscsoportos ovisodnak van kantáros nadrágja (nem a síoverálra, hanem kord vagy farmer nadrágra gondolok)?

Figyelt kérdés

Boldogul vele egyedül?

Nem szóltak érte az óvónők (hogy inkább ne)?


Kislányom dereka nagyon vékony, minden lecsúszik róla, ezért gondolkodom, hogy veszek párat, mert ez legalább fenn maradna.

Még nem jár oviba, de hamarosan kezdi, ezért kíváncsiskodok.


2017. okt. 23. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Húha én nem biztos hogy ajánlanám.Az én kislányom is nagyon kis vékony,kantáros nadrágot adtam rá oviban de mikor pisilnie kellett nem ért már oda időben a mosdóba,mert mire sikerült levennia addigra bepisilt.Még kis ügyetlen volt és nem tudta egyedül kikapcsolni.Most 4 éves,oviba még most sem adok rá,szóltak is egyébként az óvónénik,hogy nem tudja levenni és bepisil ők meg nyilván nem tudnak mindig rá figyelni.Leggings sem jó?Az én lányom azt hord.
2017. okt. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk külön kiemelték, hogy kantáros nadrág ne legyen a gyereken, mert nehéz levenni. Leggings vagy harisnya, szoknya. Az extra vékony lányom ebben nyomta végig az ovit.
2017. okt. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk kérték is, hogy ha lehetséges, akkor ne kantárosban menjenek a gyerekek. Az én lányom is extra vékony. Leggingseket adunk rá, de még ebből is van, ami derékban bő. Azokat pár öltéssem beszegtem csípőnél.
2017. okt. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem vettem ilyet, szerintem nem praktikus.
2017. okt. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor majd oviba nem adom rá.


Amióta lekerült a pelenka, a legszűkebb leggings is lecsúszik, úgy kell vadászni.

2017. okt. 24. 07:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Van, mást nem is nagyon tudok rá venni, mert minden leesik róla. Ezek a farmer/kord nadrágok nyilván csak kinnt vannak rajta. Segítenek nekik öltözni, még soha nem szóltak érte. Másoknak meg más miatt kell segíteni.
2017. okt. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fiam volt ilyen de csak kantárosai voltak és sose szoltak érte oviban,ha pisilnie kellett akkor segitettek neki.Igaz csak kinti nadrágja volt ilyen,bentre fiuknak vaalo legings szerü nacija volt vagy melegitő aminek kötős a dereka(vagy aminek a dereka belül gombbal állitható)


vagy olyan "öv" is létezik ami nem elöl van bekapcsolva hanem ott rögzited a nadrághoz ahol az övet bujtatnád és igy hátul huzza össze a derekán és nem esik le neki)

2017. okt. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is kis vékonyderekú a lányom. Amelyik nadrág hosszbam jó, annak hatalmas a dereka. Nekem a nadrágvásárlás után első dolgom gumit varrni a nacikba itthon.
2017. okt. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én mindig varrónőhöz viszem a leggingseket h vegyen be a derekukból hogy ne csússzon le a lányom derekáról. Pár száz forintért megcsinálja.

Kantáros nadrágot én sem ajánlom oviba, inkább adj rá hosszabb felsőt, tunikát vagy egyberuhát és az jobban védi a derekát.

2017. okt. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
Nálunk a kantáros ruha + leggings vált be. Ha pisilni kell, ruha alól gyorsan le tudja tolni. Most 5 éves.
2017. nov. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!