Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mennyire öltöztetitek fel...

Mennyire öltöztetitek fel jobban a még csak babakocsis gyereket az önállóan járónál?

Figyelt kérdés

Nem pici csecsemőre gondolok még babakocsis alatt, hanem korban közelebbi gyerekekre.


Mondjuk egy 15 hónapost, aki még nem indult el és egy 2 év körülit, aki sétál?


A kérdés apropója, hogy kezdek szenilis lenni, és nem emlékszem hogy én is ennyire beöltöztettem a gyereket ~1 éve vagy sem. :)


Vagy tényleg ennyit jelent, hogy mozog, s ezért kevesebb ruha is elég?


8-10 fokban téli overálba + szőrmés bundazsákban tologatja errefelé a többség a nem járó 1-1,5 közöttieket.


Míg a kicsivel idósebbek (~2) melegítő/farmer, plusz vékonyabb pufidzsekiben sétálgatnak.


2017. nov. 10. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

A téli overált erős túlzásnak érzem. Én bélelt nadrágot fogok adni 0 fok körül, míg tavaly lazán ráadtam az overált, 0-5 fokban télit adtam vagy bélelt nadrággal/pléddel, vagy harisnya+nasrág+pléd. A kabát alatt se csak a body volt. 5-10 fokban meg nadrág+pléd, felülre vastagabb pülcsi+átmeneti kabát. Ilyen 8-10 fokban szerintem a pléd volt inkább plusz.


Amúgy a 4 hósom body+zokni+nadrág+vékony pulcsi+plüss overál általában ezekben a napokban, meg a mózes lábzsákja, a pléd néha kell, néha nem. Úgyhogy én nagyon csecsemőre se adok még télit.

2017. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én nem járó fiam a legtöbbször 8-13 fokban harisnya-nadrág-cipő és body--vékonyabb pulcsi-pufi dzseki kombóban van. Plusz sapka sál.


Neki ez így kényelmes, de minden gyerek más. Ha rá adnám a kezeslábas téli overálját, abban is ellenne, de az azért elég vastag most. Főleg hogy a buszokon plázákban meg olyan hőség van, mintha mínusz miatt fűtenének. Majd ha már 10 fok alatt lesz, akkor egész overál, alatta pedig réteges öltözet.

2017. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem 14,5 hónapos a kicsim. ma pl rá overált adtam, alá harisnyát meg egy vékony pulcsit a bodyra.

a nagyra bélelt nadrág, zokni, póló, pulcsi és pufi dzseki.

A kicsit a babakocsiban betakarom.

egyébként általánosságban elmondom, hogy nagyjából ugyanúgy öltöznek (overált csak azért kapott ma mert homokozott), csak a kicsi kap egy takarót, az miatt, hogy ő ül.

2017. nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is mindenhol azt látom, hogy úgy be vannak bugyolálva a gyerekek,mintha Szibériában élnénk. Az én gyerekem még csak 3 hónapos. Hosszú újjú body, polár pulcsi, vastagabb nadrág, tutyi van rajta,meg egy takaró. Szerintem ennyi bőven elég, mikor hazaérünk, így is mindig ki van melegedve.
2017. nov. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!