Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vastagon öltöztetitek...

Milyen vastagon öltöztetitek ma 1-2 hónapos babátokat 2-3 órás babakocsis sétához?

Figyelt kérdés

2013. nov. 19. 13:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én egy hosszú ujjú body , és vastag rugi rá , overál és még be is takarom .
2013. nov. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És télen a minusz 10 fokban mit adtok még rá?
2013. nov. 19. 13:21
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem kell neki 3 óra még. Elég egy óra is. Mínusz tíz fokban meg eleve ki sem viszem.
2013. nov. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 petera6 ***** válasza:
Body, rugdalózó, és egy maci jelmez :) (szőrös bélelt, de nem mega bélelt cucc, maci fülekkel) + takaró. Mínusz 5 fokig "engedi ki" nálunk a gyerekorvos. Így, ha 2 - 3 - -5 fok lesz, megkapja a vastag overált a maci helyett, vagy a bundazsákot.
2013. nov. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

De ha orvoshoz kell majd vinnetek a babátokat és muszáj babakocsiba tenni vagy sürgősen boltba kell menned mert az ebédhez hiányzik egy alapanyag és már fel tetted főni az ételt csak muszáj vagytok ki vinni - 10 fokban is nem?

És ilyenkor mennyi időt szabad kinn lennie egy ekkora babénak ilyen időben?

2013. nov. 19. 13:52
 6/16 anonim ***** válasza:

Amit az első válaszoló írt nem is értem?! Ennyibe öltözteti 4 fokban a gyerekét?


Nálunk 4-5 fok van. Van egy vékonyabb kezeslábasa a Fiamnak és egy nagyon vastag. Én ma (ha mennénk sétálni)akkor a vékonyabbat adnám rá, alatta nadrág, body, és egy vékony pulcsi+ cipő+sapi.

Ha csinibe kell mennünk hidegben, akkor van vastag nadrágja, az alá harisnyát adok (nem vastagot), és vékony pulcsi a télikabát alá.


HA -10 lesz ahogy mondod akkor megkapja a vastag kezeslábast, plusz vettem a babakocsijába bundazsákot. Igaz Ő már 1 éves.


Egyébként nincs olyan hogy gyorsan boltba kell mennem, mert gyerek mellett igenis meg kell terveznem a heti kaját, nagybevásárlást stb. :)

2013. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.


Kérdező, szerintem sem kell 2-3 óra egy ekkora gyereknek, maximum 1 óra elég neki! És mikor az Én Fiam 1-2 hónapos volt, Én is beöltöztettem hiszen csak fekszik!

2013. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ma egy vékony naci,rövid ujjú body,vékony hosszú ujjú felső van ittbent rajta,erre ment egy kocsikabát,zokni,plüss sapi és egy vékonyabb overál(termo).és betakartam.Ennél hidegebbre van vastagabb overál,lábzsák a babakocsinak jobban alá tudom öltöztetni még pl harisnya és vastagabb sapi.-5 fokig szabad kivinni.Ha ennél hidegebb/szélsőséges idő lesz nagyot itthon tartom,de egyébként busszal megyünk érte kb 4x kell külön 5 perceket kint lenni.Ha alapanyag kell vagy más egyéb ha durva idő van nem mennék ki,gyerekorvost kihívnám.Én a buszon lévő tömegtől jobban félek,hogy ott elkap valamit.
2013. nov. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok 1 hós a kisfiam és többet nem vagyunk kint egy óránál legalábbis egyben
2013. nov. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
És aki 2-3 órahosszát etetéstől etetésig kinn alussza pár hónapos babája?
2013. nov. 19. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!